| roxanyk_2677 a întrebat:

sunt verisoara cu alexandra stan dar nu stiu daca e bine sa fiu verisoara cu ea.nu prea are timp de familie si e mai mult plecata.nu raspunde la telefon nici duminica.credeti ca e bine sa fiu verisoara ei?

Răspuns Câştigător
| SHEGO a răspuns:

Hai ca eşti tare!rolling on the floor). lolrolling on the floor.

34 răspunsuri:
| MarinaMrn a răspuns:

Pai eu zic ca da.nu mai fi suparata asta e viata de vedeta... oricum iti urez bafta

| selfie a răspuns:

E un lucru bun sa fi verisoara cu ea love strucklove struck. Cum ai putea sa nu mai fii?

| manuelaaa a răspuns:

Pai nu e prea bine.pentru ca e o pitipoanca si canta hororlaughing,daca chiar esti verisoara cu ea(ma indoiesc)dai un sfat: fata draga, mai fa-ti rost si de altceva in afara de silicoane si fuste mini, nu stiu...ma gandeam la creier.

| WeeD a răspuns:

Din pacate ce sa faci.Soarta laughing

| Annto a răspuns:

Pai din moment ce esti neam cu ea... normal ca nu mai poti face nimic. Asta este nu are timp de familie din cauza carierei crezi ca daca n-ar fi asa ocupata nu ar sta cu voi, iti dai seama ca isi doreste sa fie cu voi. :*

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Pai vrei sa "divortezi" din ai mai fi verisoara? fie cati place fie ca suporta bine sa-ti spun sincer imi pare rau ca esti verisoara ei ca are o repuatie nashpa.In orasul meu a venit la club sa cante si din una in alta a devenit show erotic sau dezbracat pe acolo...

| pink10 a răspuns:

Nu ai cum sa numai fi verisoara ei laughing

| QuadruplePersonality a răspuns:

Nu conteaza acum daca e bine sau daca nu.
Daca sunteti verisoare, nu ai cum sa schimbi asta...
:*

| xt9000 a răspuns:

Iintrul fel e bine.o sa iti faci multi prieteni fiindca ea e celebra dar intr-un fel e rau fiindca nu o sa stii cine tie prieten adevarat sau cine face asta pentru un autograf sau o poza.

| andragrigoras2000 a răspuns:

U hchiar esti verisoara cu ea?(**)dacada te felicit! este vgedeta si e si tanara e normal sa fie mai mereu plecata de acasawinking

| biuuu a răspuns:

Rox nu ai cum sa nu mai fii verisoara cu ea
si in plus cum au zis colegii de mai jos asta e viata de vedeta...

| Laminin a răspuns:

Hei!
Ai putea sa schimbi ceva? Ce penibila e intrebarea.Nu,nu e bine sa fi verisoara ei. Du-te si fa-ti acte sa nu mai fi. oau,cati ani ai? (anyway, nu cred ca esti verisoara ei, cum nu sunt nici eu matusa lu hannah munteanca...sau ba da sunt.crezi ca e bine sa fiu matusa ei? nu prea are timp de familie...ce trist). oh go on
Gbu :]

| hiphopbeatz a răspuns:

Familia nu ti-o alegi.prietenii da.

LIAR!

| MarinaElkhatib a răspuns:

Roxy ceea ce e dat de la dumnezeu nu poti schimba este o persoana ocupata foarte ocupata doar e star nu! nu trebuie sa fii suparata ca nu iti raspunde la telefon, din contra trebuie sa fii mandra ca e verisoara ta pentru ca face lumea fericita prn ceea ce face eawinking

| deejay_3315 a răspuns:

Esti penibila
punct
.

| Honeybunny a răspuns:

Nu cred ca e bine sa fi verisoara ei, ca daca ai scris asa ceva pe TPU nu vreau sa imi imaginez ce spui pe la scoala. nu te lauda cu succesul altuiawinking

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Mamico, tine aproape, poate te face si pe tine "cantacioasa", hahahahaha!

| gigiro a răspuns:

Daca ea e vedeta,e meritul ei. Daca sunteti verisoare,asa a dat cel de sus, a inzestrat-o cu talent. Nu toate verisoarele au timp de " tinut" legatura cu familia : gandeste-te ca stateati la capete de tara, ea era la facultate si tu in clasa intaia. Putea sa mai tina legatura cu tine?

| AnGeL a răspuns:

Da...eu sunt verisoara cu lady gagarolling on the floor))laughing)

| MadneSsCat a răspuns:

Mda. esti proasta. si chiar daca ai fi verisoara ei eu zic sa nu spui asta la multa lume pentru ca e mai proasta ca tinewinking plus ca e si tarfa big grin

| VINTZU a răspuns:

Ai avantaj daca esti verisoara cu ea deoarece poti sa apari si tu in videoclipurile ei.Nu trebuie sa fii suparata pentru ca trebuie sa faca si ea treburile ei.

| raluca0306 a răspuns:

Si eu sunt veriosoarea ei smug
cum de nu te stiu? rolling on the floor
P.

| roxanyk_2677 explică:

Sa stiti ca nu 1eu sunt verisoara ei ...prietena mea e sh ea a intrat la bene pe TPU si a pus intrebarea deci nu ma mai faceti pe mine proasta

| alynna a răspuns:

Da mai eu sunt verisoara cu ea ...ha ha ha... char ma enerveaza.e proasta alexandra voi nu o cunoasteti dar eu daaa.ca st very eiiii

| Mariuslucian a răspuns:

"credeti ca e bine sa fiu verisoara ei?" de parca ai avea de ales:)):)) nu ai ce face decat sa te sinucizi tu sau ea(nu bah nici un apropo:P) asta e...e verisoara ta si gata, daca nu iti place ce face spune-i mamei ei...:))doamne doamne lumea asta:)) http://mariusferent.blogspot.com intra pentru a citii mai multe

| Dreamy a răspuns:

Si eu sunt verisoara cu Britney Spears. Nu e atenta cu mine...s.a

Miley Cyrus e mama mea, Selena Gomez e nasa si Zac Efron este tata.

| baiatulxboyx a răspuns:

Si batman e tatal meu.

| Bailey a răspuns:

Mdaaaa...si eu sunt verisoara cu selena gomez laughinglaughing hai nu mai mintiiilaughing
Ce vrajealaa rolling on the floor P cine crezi tu ca pacalesti?laughingrolling on the floor

| CJ23MDL a răspuns:

Draga mea... rudele nu ti le alegi tu. rudele ti le da d-zeu. asa ca vrei nu vrei e verisoara ta

| LoveSelena a răspuns:

Da. da.da.da, da, da