| manuelaaa a întrebat:

Am un album cu poze foarte vechi de familie, care arata oribil. Pozele sunt lipite si as vrea sa le dezlipesc, punandu-le intr-un album mai frumos.Stiti cum as putea sa le dezlipesc mai usor, stiti ceva metoda? multumesc mult-fundita:*

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Incearca cu foenul dar pe spatele paginii, nu direct pe poza.in niciun caz sa nu folosesti apa ca le distrugi.

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Buna :d

Daca zici ca e vechi albumul nu cred ca iti mai trebuie incearca sa decupezi pozele big grin. Daca nu incearca cu apa. Doar nu sunt poze din hartie, se pot sterge usor cu un prosopwinking

Sper ca te'am ajutat :*

Funda?batting eyelashes

Pa, pa pup :*