| Panaite_George_2003 a întrebat:

știe cineva dintre voi cum sa cuceresc o fata
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Asa te-ai exprimat ca si cand ai fi dorit sa cuceresti Everestul si nu o ființă speciala! Oare ce o fi asa de greu? Vorbeste-i frumos, complimenteaz-o, invit-o undeva la un suc dau la o plimbare, vorbiti despre școală, profi, prietenie etc. si bucura-te de prezenta ei speciala! Numai bine!

4 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Fii tu însuți, simplu!

Baftă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti frate si eu incerc asta am ajuns la 15 ani aproape 16 incapabil sa discut cu o fata real... o sa murim singuri crying te inteleg
P.S n-am vorbit niciodata cu o fata real

| alii98 a răspuns:

Eu ma port normal, cu putina atentie si ii fac pe plac, si merge bine

| Kaℓi a răspuns:

O, da, ai nimerit in locul potrivit, e plin de experti in cuceriri pe TPU big grin