| katalin4you a întrebat:

Stie cineva fraze cu care sa cuceresc o fata?

13 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

"uof uof uof, desteapta eeeesti"
te invata Nicu de la Cazanesti.
http://www.trilulilu.ro/......af-tv-2012

| OnuOnulică a răspuns:

Fetele nu se cuceresc prin fraze.

| Grimmjow69 a răspuns:

Conteaza sa vina din suflet, spune-i ceea ce simt, sigur va intelege.Scrieti gandurile pe o foaie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa frazele, spune ce simti. Fii alaturi de ea, fa-o sa zambeasca, vorbeste cu ea, ia-o in brate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Palmface.

| AndrEey007 a răspuns:

Sa stii ca eu nu sunt asa de inalt dar... stau pe portofel sau vrei sa dansezi, nu! atunci hai cu mine sa impingem tractorul laughing)))

| licurici77 a răspuns:

Feteleu nu se cuceresc cu fraze.trebuie sa fi tu insasi cu ea si asa se creeaza magia. daca o iei cu fraze de cuceritor fi sigur ca nu te va lua in seama

| RaluLoveM3 a răspuns:

Uite, eu sunt fata si pot sa te asigur ca fetele nu prea mai sunt impresionate de replici din alea gen "ai o harta, m-am pierdut in ochii tai" sau " wow, ce fata frumoasa"..Pff, ca sa cuceresti o fata, fii tu insuti, lasa replicile de agatat!

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru RaluLoveM3):

Esti frumoasa ca parul de pe picioare

| RaluLoveM3 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Multumesc!

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru RaluLoveM3):

Ai mai primit un compliment atat de frumos?

| RaluLoveM3 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Niciodata :O rolling on the floor))))))))))))))

| bobolino a răspuns:

-Ce faci viata meaa, intram si noi pe o combinatiiee aa ce zici?