| rapper_6624 a întrebat:

Cum sa fac sa cuceresc o fata care nici macar nu stie ca exiist?

Răspuns Câştigător
| ssashka a răspuns:

Salut

am cateva sfaturi pentru tine:
1.incearca sa intri in anturajul ei, cunoaste-i prietenii si cunostintele, in asa fel ca ea sa te poti arata ei
2.incearca sa arati cat mai bine dar si mai important sa te comporti de cuviinta in caz ca ai intrat in anturajul ei si s-a primit sa va vedeti undeva
3.intereseazate cat mai mult de ea, vezi ce-i place ce nu-i place incearca sa afli tot, chiar si cine i-a fost fostul! (ajuta)
4.Foarte important: nu arata ca-ti place, nu o sorbi din priviri, uite rar si patrunzator si vorbeste cu ea cat mai simplu
5.Acum ca ia-i cunoscut prietenii, stii ce-i place, printre ce oameni se afla, stii atat de multe de ea, ai reusit sa ii faci o impresie cat de cat buna cauta-i si numarul de telefon
6.Suno,nu vorbi gen: "salut ce faci? sau salut sunt xxx si vreau sa iesim" ia-o prieteneste, invit-o undeva
vezi si tu, aici nu e neaparat sa tii de sfaturile altora, fa cum stii mai bine, succes!

9 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu poti
si eu am incercat asta si nu mi-a reusit
si pana la urma am renuntzat crying

| dnxbv a răspuns:

Fa-o sa afle ca existi, in primul rand.

| andrei a răspuns:

Nu poti

Răspuns utilizator avertizat
| Razvan_8265 a răspuns:

E tare intrebarea asta la asta ma gandeam si eu nusj

| iuliana1221 a răspuns:

Mai intai fa-o sa stie ca existi altfel nu reusestiwinking

| iuliana1221 a răspuns:

Fa-o sa stie ca existi altfel nu reusesti nimicwinking

| mossu a răspuns:

Fa-o sa stie ca exiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisti. Daaaaaaaaa.

| Alex1 a răspuns:

Pai in primul rand fate cunoscut vere intreab-o daca vrei sa fiti prieteni si de acolo incepi depinde cum stii tu sa o faci sa te placa cel mai bine e sa faci dragoste cu ea sau sai dai un buchet de flori sau ceva mult succes:-p