| NinjaVladRo12 a întrebat:

Vreau o scuza...m-au prins parintii mei ca am chiulit fara sa le spun iar eu le-am spus ca am plecat doar de la ultima ora(dirigentie)iar diriga a spus ca nu am fost deloc la scoala.Ce fac?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Minciuna are scurte, adevarul te va scoate la lumina!
Nu te complica in gasirea unei scuze, nu mai are nici un rost!
Faptu -i consumat.
Multumeste-te ca parintii tai se intereseza de tine.
Cere-le iertare pentru ca le-ai creat neplaceri si promite ca nu se va intampla.Pentru ca oricum ai 4-5 absente, care daca nu sunt motivate se aduna si apoi e mai greu.
Asuma-ti ce ai facut si asteapta-te la consecinte!

5 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

Deja si a luat bataie?

| AliGab a răspuns:

Iti asumi raspunderea pentru faptele tale

| darrio2007 a răspuns:

Nu ai ce face. Recunosti si gata.

| Andreeush a răspuns:

Suporți consecințele.
Nu ai de ales.

| Andreeasefa7777 a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Te ador?