| enTine a întrebat:

Vreau sa ma uita la Harry Potter. Si as vrea sa stiu cite filme sunt in total? Si ce parere aveti despre cum joaca Robert Pattinson (Edward din Twilight)?winking

Răspuns Câştigător
| maddy673 a răspuns:

Sunt 8 filme... happy
da mi se pare dragut...joaca bine
te puphee hee

2 răspunsuri:
| ShadeAdda a răspuns:

Sunt 7 carti Harry Potter, dar sunt 8 filme in total, deoarece ultimul ("Talismanele Mortii) a fost facut pe 2 parti. Filmele le poti vedea pe YouTube sau pe diferite site-uri, precum MegaShare. Doar tasteaza numele in engleza si ai mult mai multe rezultate decat in romana.
Iar in legatura cu Robert Pattinson... Bella il poate avea! Nu e unul dintre actorii mei preferati, dar am vazut wayyy worse! Il prefer pe "lupusor" (Jacob - Tayler Lautner)! laughing)
It's just my oppinionwinking

| chaserpixie a răspuns:

8 filme sunt in total(sunt 7 carti da ultima e facuta in 2 filme. Rob joaca foarte bine plus ca apare in al 4-lea film cu Harry Potter. Funda?