| Lili_9060 a întrebat:

Care e orasul vostru preferat din Romania? Si de ce?

49 răspunsuri:
| Anisia02 a răspuns:

Timisoara happy

| xD101 a răspuns:

Constanta. Al tau care e? happy

| Dianaღ a răspuns:

Constantaa:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cluj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucurestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oraşul meu adică Sibiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tg-jiu.acolo m-am nascut.persoanele sunt extraordinare.si e multa distractie.big grin.si multe locuri frumoase de vizitat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iasi love struck. petru ca acolo m-am intalnit pentru prima data cu iubitul meu love struck day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cluj:X

| AlexandraPrincess a răspuns:

Sibiu

| Cristian0884df11 a răspuns:

Oradea

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Braila fiindca locuiesc in el

| toteusunt a răspuns:

Tg. Mures :X pentru. ca e orasul natal si pentru. ca n`ai cum sa nu-l iubesti :X

| lalaliela a răspuns:

Sibiu rulzz, fra.
(pentru că este oraşul meu natal)

| Feeetitzaaa a răspuns:

Brasov, orasul natal, cel mai frumos oras din punctul meu de vedere.al tau?:*

| Gabiii_5091 a răspuns:

Miercurea Ciuc happy

| aandreeaa a răspuns:

Sibiu

| Enys a răspuns:

Constanta pentru ca are plaja si nu prea sunt inundati dar tu a da si eu stau in constanta comuna cumpana.

| Coradrian a răspuns:

Sincer Brasov e cel mai frumos oras urmat de Sibiu si Timisoara. Iar orase de suflet, Rm Valcea unde m-am nascut si locuiesc si Craiova. Restu sunt restul pentru. mine.