| chocolatecoveredcandy a întrebat:

Ce faci daca esti batuta de "persoana iubita"? Pleci sau mai incerci sa acorzi sanse relatiei?

77 răspunsuri:
| illegal89 a răspuns:

Pleci ca daca te-a lovit odata te va mai lovi cu siguranta

| ade83 a răspuns:

Pai daca te-a batut o data si ii acorzi o sansa.te va bate si a 2a oara si tot asa..deci mai bine nu ii mai dai nicio sansa

| chocolatecoveredcandy explică:

Mi-e teama ca o sa simt sa ma intorc inapoi, rusine fata de familie ca m-am complacut in asa ceva, frica sa o iau singura de la capat.

| Coby_Zet_1991 a răspuns:

Glumesti nu? eu de 3 ani sunt cu prietena mea si nu am dat nici macar o data in ea, o daca ce a dat in tine e clar, situatia se poate repeta oricand si poate fi si mai grav, eu in locul tau asi lasa acea persoana, ai muti ani de trait, nu cred ca preferi sa traiesti in frica si groaza, tu iti controlezi viata nu altcineva tie...

| Kidutsa675 a răspuns:

Inca o sansa? Ha! Daca mai ramai inseamna ca ii dau mai multe sanse sa faca din nou asta... draga mea pleci nu s-au terminat barbatii la el! Poti sa gasesti pe cineva care te iubeste cu adevarat! Nu mai sta pleaca pana nu patesti la fel.

| KittyCaaaaat a răspuns:

Daca baiatul respectiv te-a lovit o data, o va face si a doua si a treia oara, gandeste-te bine ce decizie iei!

| danimare a răspuns:

Batuta! da cei cu ala frateee doar furia agrivilitatea nu rezolva nimic nu i acorda o sansa pentru ca el daca vede ca ii dai inca o sansa o sa iti bata joc de tine si iar o sa te bata deci nu nu ii acorda ca eu na-s face asa ce va el cred ca e crescut intro crajma cum sa bati persoana iubita!

| RaluUforyou a răspuns:

Eu cred ca daca este prima oara merita sa acorzi o inca o sansa. Oricine merita o a doua sansa. dar nu pentru aceleasi greseli. speri sa-ti fie de folos sfatul meu. FUNDA?

| adyanadyana a răspuns:

Doamneee...clar plec!

| belllaa a răspuns:

Eu sincer:Oricat de mult as iubi persoana respectiva as pleca..Pentru ca noi femeile nu suntem niste sclave sa fim batute si calcate in picioare de catre barbati care se cred mereeu sefii nostrii...Depinde si de situatie..As acorda o sansa in momentul cand acesta accepta sa se schimbe.Depinde..Insa eu n-as accepta sa fiu batuta.

| mihai7777777 a răspuns:

Eu i-as da si eu una si dupa l-as lasa nu s e merita.in ziua de azi putini barbati sunt cu adevarat barbati adica cei ce pot respecta cu adevarat o femeie

| Anamirelka a răspuns:

Pleci.daca te-a batut odata te va batea de mai multe ori imi dai funda?

| Madiishor a răspuns:

PLECI! happy