| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca prietenul meu nu ma mai suna

19 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Tu l-ai sunat?

Janina
| Janina a răspuns:

Inseamna ca nu mai e prietenul tau rolling on the floor

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Posibil sa fi ramas fara credit la telefonlaughing

| wizard_cristi a răspuns:

Inseamna ca e ocupat.

| andreea_8479 a răspuns:

O simpla intrebare si se pot da o multime de raspunsuri
dar ca sa scapi de toate banuielile sh de tot ceea ce te framanta dc nu incerci sa in cauti sh sa vorbiti...sa il suniwinking

| Zoombe3 a răspuns:

1. Nu are credit
2. Nu are baterie
3. (Cartela) Nu vrea sa consume ultimi centi ramasi de bip
4. (Ab.) Nu vrea sa plateasca prea mult la abonament
5. A uitat, atat de telefon cat si de pastila pentru memmorie
6. Ti-a pierdut numarul
7. De fapt in tot acesti timp el se chinuie sa-ti scrie un mesaj doar ca nu stie multa gramatica, asa ca o sa mai dureze ceva, pana il trimite.
8. De ce nu ii dai un telefon sa-l intrebi : baaai de ce nu m-ai sunat?

| Uana_5406 a răspuns:

Nu mai are minute sau are cost suplimentar care depaseste 10 euroi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate i-a taiat telefonul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca ti-a uitat numarul de telefon. S-au ca-l plictisesti. S-au ca si-a gasit alta pretina. S-au ca e in spital. Ar putea fi orice, suna-l si intreaba-l.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

P. S. Tine-ne la curent, ardem de nerabdare sa auzim noutati. Eu o sa renunt la telenovele si o sa urmaresc serialul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU TE SUNA CA II TAMPIT

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincera sa fiu si eu am aceeasi intrebare dar cum a spus candva, o intrebare si multe raspunsuri"dc nu ma suna? pana azi ma suna intruna si are creditlaughingcredeti`ma... e ciudat dar nici eu nu vreau sa-l sun, adica...mereu eu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te mai vrea...are pe alta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici pe mine nu ma mai suna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate e ocupat...sau...poate nu mai vrea sa te auda crying. poate s-a saturat de tine, s-a plictisit sau nu te mai iubeste ca la inceputsad:X:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si prietenul meu la fel numa mai suna asa des ca innaintesi s l-am sunat sa il intreb dc nu m-ai sunat mereu eu.si el imi spune pai suna-ma u i-am spus eu mereu te sun u mereu imi spui sa te sun eu si noi avem o rel de 3 ani si suntem f apropiati in fiecare zi ne vedem numai ca nu ma suna des...si am vb la tel i-am reprosat si m-a enervat si i-am inchis tel pentru ca el imi tot spunea u nu oti sa ma suni daca vr sa vb cu mine...si are credit nu e vb de credit aicilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am problema asta cu pr meu si nu stiu ce sa fac el spune ca nu ii place sa vb la telefon dar nici nu ne intalnim... el spune ca ma iubeste dar dovedeste exact contrariul.nu stiu ce sa fac?

| ivan a răspuns:

Poate sunteti certati, pote nu se simte bine sau poate simte nevoia sa stea singur..., de ce nu suni tu? asa ai sa vezi de ce nu suna!