| SweetCandies a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru a juca cu familia? Gen tomanap, fazan (fara PC). Dau funda.

Răspuns Câştigător
| DeathXD a răspuns:

Pai pentru inceput ti le dau dar va trebui si sa ti le explic. Castravetele tu scrii pe o foaie un numa de la 1 la 10 si tatal tau mama ta sora sau fratele va trebui sa il ghiceaasca. 2.Joaca 7 pietre dar nu cred ca vei juca cu tatal tau sau mama ta, faci 2 echipe pui 7 pietre una peste alta si cine le darama cu mingea trebuie sa aranjeze pietrele la loc dar tu trebuie sa ai urmaresti sa i lovesti cu mingea ca sa nu le aranjeze. 3 Ludrici faci un cerc din pietre, ai nevoie de 1 lemn lung si un lemn scur cam de lungimea unei telecomenzi, tu dai cu lemnul lun in cel scurt si unde aterizeaza de acolo trebuie sa il arunce celalat jucator in cerc dar in timp ce il arunca tu din cerc il poti lovi, si unde cade numeri pasi pana la el si cati pasi sunt ateatea puncte ai, dar daca aterizeaza in cerc tu iesi afara si cel care la aruncat intra in cerc. FUNDOI laughing?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Monopoly.

| supermamici a răspuns:

Iams, Mima

| Iяiηα a răspuns:

Sunt multe:"Crossy"(vechiul "Scrable"),"Nu te supara frate","Adevar si provocare","Conecteaza punctele","Fete, filme sau baieti","Cameleon"...sunt multe. Sper ca ti-am fost de folos. Funda?

| FllorinaFlory a răspuns:

Spanzuratoarea, mima, ceva cu cartile de joc gen Macao, Poker, Septica, Adevar sau provocare, Remy, Table, Sah...
Distractie placutahee hee

| melaniame a răspuns:

Painicile, spanzuratoarea, mima, adevar sau provocare, table. remi,

| whitefenix a răspuns:

Scriti si cum se joaca in ele

| alex96y a răspuns:

Spanzuratoarea, table, remy, poker

| mara2 a răspuns:

Pai poti juca Fazan, Tomanap, Popa prostul, adevar sau provocare, turnurile, Avioanele... etc... FUNDAA!

| Popescu_Cristian_1980_ntzT a răspuns:

Daca vrei sa joci Tomanap, il gasesti aici : http://3foi.com/boardgame/tomanap/

| OstachiAndrada a răspuns:

Remi, Poker, Spanzuratoarea, Ascunsa, Prinsa, Adevar sau Provocare, Mima, (iti scriu dupa ce imi mai vin idei)

| OstachiAndrada a răspuns:

Sotronul chiar ieri eara am jucat afara cu tatal meu si cu mama mea este mult mai amuzant cand jucati in familie