| 211wasgnij a întrebat:

Ce nu ai ierta niciodata iubitului/iubitei tale?

Răspuns Câştigător
| AlysaAly a răspuns:

Sa isi bata joc de mine, sa se duca cu alta fara sai pese, sa ma minta, sau sa imi spuna ce trebuie sa fac chiar daca eu nu vreau sau nu ma simt bine sa fac ceea ce imi spune el, sa ma controleze sau cel mai rau lucru:sa imi spuna cu ce sa ma imbrac, sa ma sune contiinu sa-i spun unde sunt si cu cine si ce fac acolo cu ei, si daca ma simt rau sa imi spuna sa ies afara la el ca asa vrea muschii lui fara sa-i pese ca eu ma simt rau...etc

15 răspunsuri:
| skyisnottheLIMIT a răspuns:

Infidelitatea si nepasarea

| MissBimbo a răspuns:

Sa se sarute cu cmb prietena a mea x(

| myru100 a răspuns:

Daca m-ar insela cu alta

| Croy a răspuns:

Minciuna si infidelitatea

| kitty_4375 a răspuns:

Nepasarea

| Alyra a răspuns:

În primul rând nu l-aş putea ierta dacă m-ar înşela. Şi de asemena nu aş suporta să mă oblige să fac ceea ce vrea.

| Ileana_6025 a răspuns:

Nu as putea ierta o greseala pe care o repeta. Orice om mai greseste, dar trebuie sa invatam din greseli, asa ca acesta este lucrul pe care nu l-as ierta.

| BadBoyCristy a răspuns:

Sa profite de mine ca-l iubesc prea mult.

| BeHappyForMe a răspuns:

Infidelitatea,minciuna si violenta nici una din astea nu as ierta.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Pentru mine nu exista greseli de neiertat.

| Libelle a răspuns:

Ca ar da in mine...
Restul trece, dar asta s-ar repeta.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Minciuna!
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Violenţa fizică (dacă dă în mine prima, dreptul la integritate i se suspendă şi o snopesc în bătaie)
2. Înşelatul - ai mers la altul şi am aflat? Relaţia se încheie pe loc şi fără niciun fel de comentariu suplimentar. Nu îmi pasă ce explicaţie are.

Salut.

| NickiMinaj a răspuns:

Lipsa de sinceritate, comportamentul de meltean etc.

| mihaibr11 a răspuns:

Pana la urma totul se iarta, dar nimic nu se uita. Totusi trebuie sa se ceara iertarea.