| Briannaa12 a întrebat:

Buna TPU! Voi ați ierta doua palme plus îmbrânceli din partea iubitului/ iubitei?

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ma revolta faptul ca ai dubii in legatura cu ceea ce ar trebui sa faci...si nu l-ai parasit dupa prima palma sau imbranceala.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu prea.

| mihai69 a răspuns:

L-aș ierta în sensul că nu aș depune plângere penală.
Dar i-aș da papucii urgent.

| Hammurabi a răspuns:

Ce vrei să ierți?
"două palme" nu e o greșeală, o întâmplare.
E doar începutul.
Ești curioasă să vezi ce urmează? Atunci n-ai decât să treci cu vederea și să ierți.

| Goete a răspuns:

Depinde de motiv.
Dar in principiu Nu

| VoidEternal a răspuns:

Nope. Un om care nu poate comunica fără violență este ZERO în ochii mei. Nu mă refer in cuplu. In aspectele generale ale vieții. In cuplu nici nu are rost sa mai comentez. Să folosești forța fizică împotriva celui de lângă tine e un obicei neanderthalian.

| anonimuIl a răspuns:

O femeie sare la bătaie și dă cu ce apucă sau îl zgârie pe bărbat rău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a bătut "mosul" este?hee hee De regulă când cineva are un comportament ostil și agresiv/ violent e foarte greu de schimbat, sigur suferă de o deviere de comportament. Tu te pricepi foarte bine sa enervezi la culme omul dar asta nu ii da dreptul nimanui sa de-a într-o femeie, fie ea și primatahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare Briana, eu spre exemplu eu nu as ierta asa ceva daca iubita mi-ar da o palma, e dureros si insuportabil plus ca te doare si sufletul ca cel drag a procedat in asa fel.
Daca si-ar cere scuze din suflet, i le-as accepta

Sper ca te-am ajutat!

| Skylor a răspuns:

Nu, nici tu sa nu o faci.

| JoeLeLe a răspuns:

Eu zic sa il ierti pe baiat.