| Rux_5597 a întrebat:

Ce parere aveti de fetele care injura si vorbesc murdar(nu cand sunt nervoase ci mereu)?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Le-ai intrebat vreodatá daca stiu ce inseamna cuvantul : olimpiadá, sinonim, neologism, retardate?!
Totul depinde de educatie, si mai ales cea de acasa, cei 7 ani care nu-i au.
Mie imi fac scarbá, si imi taie tot cheful de a purta o conversatie decentá cu ele.

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, daca ele vor sa se poarte asa...treaba lor...eu nu le bag in seama. sasi vada de viitorul lor ala prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai daca o fata injura asta nu inseamna ca nu a fost educata bine de ai ei depinde in ce anturaje te bagi si este si normal ca sa injuri pentru ca la o fata ii da puterea de a se simti mai tare de cat persoana respectiva ite pe mine mau tinut parinti ca pe printzesa si si acum ma tin ar eu am intrat inrun grup de persoane care folosesc imbajul asta murdar si eu in folosesc in fiecare zi pentru ca m-am obisnuit eu cand injur parca nu fac de nic rau trebuie sa recunos e urat! dar oricine injura si cel mai cuminte baiat sau fata asa ca cine a scris aici ca cine injura nu au cei 7 ani de acs ar trebui sa taca in *** din gura ca daca nu sau ajuns sa injure o sao faca si asta inseamna ca inca nu ati fost traitzi prin viata
si nu ati avut experiente TACETI DIN GURA NU MAI VB AIUREA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e vorba ca parinti lor nu le eufuc ele nu rspecta dcizile luate de ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste fete exact cum spui tu si le cunosc daca ai sta sa le cun mai bine tiai da seama ca nu sunt chiar atat de rele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt tari

| AleB a răspuns:

Eu cred ca striga dupa atentie.

| skydriver a răspuns:

Ar trebui puse la zid si impuscatewinking!
Ca prostia si harfele nu se scot din cap!

| florin_3074 a răspuns:

Parerile sunt inpartite si drepturile egale, nici la baieti nu le sta binecand injura la fel si la fet