| Anablondyi a întrebat:

Ce parere aveti despre ceea ce se spune despre baietii cu ochi verzi ...ca ochii verzi mint.thinking ce credeti despre baietii cu ochi verzi?

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Poţi să spui că persoanele cu un anumit ADN ar putea avea o predispoziţie genetică să mintă, să comită crime, etc. etc.
Dar să spui că o persoană cu o caracteristică PUR FIZICĂ e destinată să mintă, e un cretinism abominabil.
Cum poate cineva întreg la cap să învinuiască pe cineva bazându-se pe culoarea ochilor, data naşterii sau înălţime, având în vedere că aceste trăsături nu ţin de individ în sine.
E ca şi cum ai spune că negrii sunt destinaţi să fie scalvi. Oh da... uitasem, au trebuit 200 de ani ca omenirea să se prindă că aşa ceva e o idioţenie.
Salut.

| ELLSSA a răspuns:

Niciodata sa nu-i crezi!
Sunt o fata cu ochii verzihappy

| thealchemist a răspuns:

E o prostie, ce inseamna asta, ca eu sunt destinat sa mint?

Răspuns utilizator avertizat
| pwp a răspuns:

Nu cred ca este adevarat ca ochii verzi mint...

nu prea imi plac baietii cu ochii verzi!

| Enma a răspuns:

laughing toti minitim... indiferent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pia baieti cu ochii verzi is in general mai timizi la inceput si nu isi exprima sentimentelehappy..."Ochii verzi niciodata sa nu ii crezi"cred ca la asta te referi nu zice ca mint... zice sa nu ii crezi pentu ca nu isi exprima "corect" sentimentelewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu un proverb ca baietii cu irisul de culoarea smaraldului au un imens falus.

| CamyAngel a răspuns:

Nimic, se zice doar asa, mai rau e despre ochi albastri dar nu inseamna nimic adevarat de faptbig grin

| Design a răspuns:

Cu siguranta mint in aceeasi proportie ca si ceilalti oameni!