| Swetlly122 a întrebat:

Ce poți încalca ca sa ți se interzică contul tau de Tinder?

9 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Sa nu ai varsta corecta, sa nu ai poza o poza adevarata, sa trimiti link-uri sau spam de la alte site-uri.

| Pandicornita a răspuns:

Sa nu ai varsta corecta, sa nu ai poza o poza adevarata, sa trimiti link-uri sau spam de la alte site-uri.

Funda?

| darrio2007 a răspuns:

Linia continuă.

| mirceakitsune a răspuns:

Varsta sau poze fake

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Vârsta sau poze false/fake
și...gata, atât

| Swetlly122 explică:

Dar de unde își dau ei seama că nu am vârstă corecta? Am 17 ani și acolo am spus că am 20 și nu am nicio poză falsa

| mgtow a răspuns:

Injuraturile te rezolva cu interzisul in tinder

| RAY a răspuns:

Spam,limbaj vulgar

| OldSoul a răspuns:

Daca injuri, si daca trimiti poze indecente, si poate linkuri da.
De varsta, de poze, nu cred sa ai probleme.
Eu am avut ceva conturi la misto, si nu am fost niciodata blocat.