| catalinoprescu a întrebat:

Mi-a fost blocat contul de tinder cam acum un an. Nu imi amintesc sa fi facut ceva ce incalca regulamentul, nu am scris urat, nu am pus poze cu altcineva sau cu continut obscen. Am avut intr-adevar intr-o vreme 2 conturi, ceea ce stiu ca contravine regulamentului. E posibil ca se asta sa imi fi blocat contul?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca stii ca nu ai avut voie cu 2 conturi, de ce dumnezue mai vii sa ne interbi pe noi, ce ai facut rau?

| Mirel4412 a răspuns:

E cel mai posibit ca asta sa fie cauza. Nu am folosit tinder si nu stiu cum functioneaza, ban-ul asta inca il ai pe aplicatie dupa un an? Ai incercat sa-ti faci alt cont cu un vpn?