| drumurile a întrebat:

Cine este michael jackson?

Răspuns Câştigător
| Alex_7297 a răspuns:

Un jucător de fotbal!laughing

60 răspunsuri:
| radutherap a răspuns:

Ba eu tot nu pricep inainte la nimeni nu le placea michael si dupa cea murit acum la toti le plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Joseph Jackson (n. 29 august 1958, d. 25 iunie 2009), supranumit Regele muzicii pop, a fost un renumit cântăreţ american, care a adus contribuţii importante muzicii, dansului şi modei. Imensul succes comercial şi o viaţă personală mult prea controversată l-au ţinut în cultura muzicii pop timp de patru decenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson este un cadavru intr-un sicriu sub doi metri de pamint. Il maninca viermii de ceva vreme. Cind traia, a fost un supermegastar plin de bani si de fani si caruia nu-i placeau femeile ci copii. Cam asta ewinking

| printesatha69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este adevarat...el iubea copii si a facut caritate pentru copii bolnavi din toata lumea chiar si pentru cei de la noi din tara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un nimeni celebru oh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mort.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost, este si va fi multi ani de aici in colo(daca nu pentru totdeauna)regele muzicii pop, nu degeaba i se spune"regele incontestabil al muzicii pop". Un om cu un talent extraordinar si un suflet mare, in ciuda barfelor menite sa-i pateze imaginea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce ma intrebati... Michael Jackson a avut parte de mai multe acuzatii, nu doar de cea care spuneti ca a fost retrasa. Pe de alta parte s-a vorbit si "din casa" despre el. Iar treaba cu presa si ca nu trebuie sa te iei dupa ce relateaza presa, intrebarea mea este cei care sustin altceva de unde isi iau informatiile si de unde stiu ca ele sint corecte? L-a cunoscut cineva personal ca sa poata baga mina in foc pentru el? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sensei.BRO-----Andrei,fara suparare, dar de data asta te contrazic putin.Asa am zis si eu cand am auzit ca el spunea ca are vitiligo: "Deci ok, tot respectul meu, canta bine, dar toti stim ca si-a facut o groaza de operatii estetice si acum minte cu neruisinare ca din cauza bolii s-a albit". Si dupa ce a murit au iesit la iveala dovezi ca intr-adevar a avut vitiligo, iar eu l-am criticat pe sarmanul om, fara sa fiu atenta la detalii... Daca ne-a demonstrat, atat mie cat si celorlalti, ca nu a mintit in legatura cu boala, de ce ar minti cand spune ca nu e nici pedofil nici gay? Eu nu mai cred nimic rau din ce se spune despre el, deoarece sigur 85%din ce se spune sunt minciuni, iar el nu mai e aici sa spuna adevarul.Si daca tot spui ca nu-i placeau femeile ci copii, atunci cu Lisa Marie Presley si cu Debbie Rowe? Sau a fost doar asa, o ocupatie sa nu se plictiseasca? Plus ca daca intr-adevar era pedofil, zic eu, ca nu i se mai acorda custodia copiilor, indiferent cati bani ar fi dat... Iar eu chiar nu am auzit nimic vorbit "din casa" in legatura cu inclinatiile lui.Si da, nu avem nici o dovada ca aceste zvonuri nu sunt adevarate, dar nici nu avem vreo dovada ca ar fi adevaratewinking. Si oricum mai nou aflam ca Michael Jackson a fost un jucator de fotballaughing(tare faza) deci maine poimaine vom auzi, probabil, ca este mingiofil(de la minge)laughingrolling on the floorsi o sa credem si asta? Vorba aceea:nu tot ce zboara se manancawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Katya, sint perfect de acord cu tine si tocmai de asta spuneam ca nimeni nu poate dovedi nimic in privinta lui. Nici de bine nici de rau. Tocmai de asta am spus ce am spus. Presa face mereu speculatii, din asta traieste. Singurul lucru unde te corectez, este ca daca a avut doua relatii, nu il absolva de a fi fost pedofil. Este exact cum ai presupus, ori a facuyt-o de ochii lumii, ceeace s-a speculat la vremea respectiva, ori din aceleasi motive pentru care exista homosexuali care au si partener si sotie. Dar repet ce am spus si in postarea anterioara, nimeni nu poate garanta nimic, decit el, dar pe el il maninca virmii, asa ca nu va mai depune marturie. Cu toate astea, toate semnele tind sa dea dreptate celor care-l cred pedofil, din pacate tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate cine A FOST :)) pentru mai multe informatii www.google.ro =))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson e tipu' ala care era tarat prin tribunale cu scurt timp in urma si luat la misto prin presa si acu' a ajuns idolul adolescentilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackon Michael Jackson? Michael Jackson 29 august 1958 in zodia feciora cunocut ca The King of pop megastarul Geniul dansului a muzici pop si a modei esti o o o o cretina si esti proasta nu-i jucator de fotbal happy si cauta they don care about us e marfa si te vei convince cinei regele muzici pop sau michael jackson ghost cu subtitrare in romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

michael regele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare cantaret din toate timpurile!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeule mare asta sigur e o gluma cu G mare! Pana si eu la 10 ani stiu cine este MICHAEL JACKSON! Dar daca esti asa de matracuca sa stii ca MICHAEL JACKSON este REGELE MUZICII POP, dar pentru mine Michael este REGELE UNIVERSULUI, penibilo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeule Doamne, esti chiar asa de! Pana si eu 10 ani Stiu cine e Michael Jackson! Matracuco! Iar daca nu e cine Stiu MJ = MICHAEL JACKSON, sa stii ca este muzicii MICHAEL JACKSON POP toanto REGEL!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regelle muzici pop... un om renumit care va ramane mereuwinking

| Чернобыль a răspuns:

Tu glumesti? Toata lumea stie cine este! o.O

| Allegria a răspuns:

Hai ca din cate vad eu aici, ti-au fost date raspunsuri numai dupa wikipedia laughing
pe scurt MICHAEL JACSKON a fost(pentru ca a murit)REGELE MUZICII POP(dar pentru mine cel putin inca mai este un rege)
winking

| dragalasica a răspuns:

Pai el a fost regele muzicii pop. a avut 11 albume de studio iar altele au fost lansate dupa moartea sa...restul este mai jos!

| zxsds a răspuns:

Cu asta ai dat-o in bara rau...

| rock se numeste acum Iron Maiden:X:X:dudette:X:X: a răspuns:

In ziua de azi se promoveaza prostia!
traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul!

| Mariusrap91 a răspuns:

Cati ani ai? doi?
Who is Michael Jackson?! lol

| Onetwthree a răspuns:

King of pop fato! serios chiar nujti cine era?:-s
adica cati ani ai? straight facepacat...de voi astia care faceti umbra dejeaba pamantului! straight face

| onceuponatime77 a răspuns:

Pe buna? Cea mai mare influenta in lumea muzicii.

| Michael Imola Jackson a răspuns:

Michael Jackson era cantaretii, artist, om de afaceri.

| andry99_8793 a răspuns:

Michael jackson e un cantaret mare mai bine zis era dar acum e mort dumnezeu sa-l odiheneasca

| thespy_6639 a răspuns:

Da. Iti pot raspunde: Ce e Coca - Cola?

| alexandrutzamikutza a răspuns:

Asta este o glumitza? sau chiar nu stii cine este MICHAEL JACKSON?

| patrasteodora98 a răspuns:

Trebuie sa fii nebun sa nu stii cine este michael jackson ...adica ...frate oricine din lumea asta stie big grin