| zuzuliana a întrebat:

Cine stie ceva filme asemanator ca si "A walk to remember" va rog spuneti-mi daca stiti.

6 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

P. s i love you... daca nu l-ai vazut... este despre o femeie care a ramas vaduva, isi iubea f mult sotul si nu vroia sa treaca peste moartea lui, insa inainte sa moara. sotul ei i-a scris cate o scrisoare pentru fiecare luna... timp de un an... iar ea sa "hranea" cu acele scrisori... e f frum filmul, mai e the notebook... tot cv in genul tongue

| andreutz a răspuns:

Sweet november... if only...the notebook...

| Ys a răspuns:

Pai mai este un film misto o cenusareasa moderna, titanic, camp rock...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Just like heaven

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A moment to remember... e film coreean. mie mi-a placut. sper ca si tie iti va placea

| ailleen a răspuns:

Filme din acelasi registru :X:X. fara ca cineva sa moara - neaparat. [scuze daca repet ] : "Before Sunrise (continuare - pentru. a2a - cu aceeasi actori dupa 9 ani - Before Sunset), The Notebook (must-see!), The Lake House (e remake dupa "Siworae"- Il Mare- Korea- 2000), Sweet November (clasic), Serendipity, If Only, Somewhere in Time (1980 clasic), A Cinderella Story(Hilarry Duff- pentru 15-17 ani merge), Chasing Liberty (tot cu Mandy), Someone Like You, Everything You Want, Just Like Heaven, Autumn in New York... Si coreene :X:X : A Moment to Remember, A millionaire's First Love, Daisy, My Sassy Girl(super), Windtruck, Trace of Love. Ti'as da mai multe detalii dar nu as vrea sa stric surpriza in cazul in care te decizi sa le vizionezi happy