| David2816 a întrebat:

Cum as putea sa impresionez o fata de care imi place?

7 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Stie toti-iti iei beemve

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii serios, si să ai vorbele la tine.
Apoi sa-ncerci s-o impresionezi!

| kandaraki a răspuns:

In nici un caz nu ii zici ca o iubesti, vei parea un idiot in fata ei.
Ca sa impresionezi o fata, incepi prin a-i acorda atentie, mici gesturi, o floare, o inviti in oras, incet incet comunici din ce in ce mai des cu ea si vei vedea daca e reciproc din partea ei!

| jon987654321 a răspuns:

Alergi 'naked' in jurul ei si strigi in gura mare, sunt Tarzan si imi place de tine, si mai faci si ca Tarzan, cu siguranta va ramane 'wow'.

| eusunt7 a răspuns:

Spune-i despre pasiunile tale plimbate cu ea prin parc, incearca sa fi tu insuti!

| Mary205 a răspuns:

Spune-i cat de mult o iubesti. Unele fete apreciaza sinceritatea, iar daca ea este o rasfatata ce vrea baieti bogati e mai bine sa cauti pe alta care stie sa-ti aprecieze sinceritatea.

| Ami1 a răspuns:

Pai...o cunosti bine?
Daca ști ce îi place poti sa o impresionezi usor arata-i ca iti pasa