| RallFy a întrebat:

Cum ma inregistrez pe xat? Daca ma inregistrez trebuie sa platesc ceva? spuneti-mi pls dau funda!

Răspuns Câştigător
| oannabomboana a răspuns:

Cand intri pe xat (chat), dai click pe tine si acolo in sectiunea aceea unde-ti modifici nume si poza mai jos, in colt. in stanga scrie REGISTER. Dai click si de acolo te descuri. Nu te costa nimic, totul este gratuit, iar apoi vei avea o steluta in dreptul omuletului din fata nick-ului, neagra. Succes! (d)