| aLLiEx a întrebat:

Cum pot sa atrag o fata? Nu am avut niciodată o iubita... Am 17 ani

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Lorennn a răspuns:

Sa te porti frumos, sa fii respectuos, tandru, romantic etc. Si nu insista prea mult daca nu vrei sa plictisesti. Ocupa-te putin de aspectul fizic si fa-ti prieteni, fa parte dintr-un grup de prieteni. Nu iti neglija scoala, invata si asigura-ti un viitor atat pentru tine cat si pentru fata cu care vei avea o relatie poate una serioasa.

5 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Nu te mai chinui. Toate sunt c***e si fitoase. Dar daca tot vrei sa atragi o fata, ia-ti un BMW X6 si o vila de lux si ai sa vezi cum sar toate pe tine. In ziua de azi doar banii conteaza.

| adryang78 a răspuns:

Nu există tipare pentru a cuceri o fată. Fii tu însuți.

| Raizing a răspuns:

Cum uni se nasc cu voce - iar alti se nasc cu succes la fete / femei.Totul pleaca de la -a- avea talent / noroc. Daca simti ca nu te-ai nascut cu nici o calitate - v-a trebui sa ti-o faci singur.Cum? Devenind puternic si Bogat love struck obraznic si mandru love struck tupeis si indiferent love struck

| KaanNoah a răspuns:

Daca as sta sa iti scriu aici tot ce stiu despre asta, ar dura pana maine. Pot icauta pe Youtube sau pe google si crede-ma sunt extrem de multe site uri interesante care te vor ajuta. Pe Youtube te poti uita la urmatorii : AlphaM, Alex Costa si Techingmenfashion.

| clauv44 a răspuns:

Poarta te frumos cu ea, încarcă să vorbiti cât mai mult posibil, ieșiți plimabtiva etc...