| DariaSykes a întrebat:

Cum sa ma imbrac de ziua mea? a) 1.Rochie cu alba cu negru si trandafiri rosi 2.Bolero 3.Pantafi/Balerini b) 1.Rochie neagra cu flori albe 2.Pantofiori PS: Am 11 ani

9 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Incearca sa folosesti haine

| BellaKiოNana a răspuns:

Prima varianta happy cred ca cu alb iti va sta mai bine decit cu negru, asa cred eu insa poti cere sfatul mamei si sa o intrebi in care iti sta mai bine happy

| Patyi a răspuns:

Buna! Acum, depinde si cu ce iti sta tie mai bine, ce te avantajeaza mai mult. Dupa parerea mea, varianta B. E mai frumos.

| SunShineyKidu a răspuns:

Rochie neagra cu flori albe ( varianta b ) LMA!

| jupiter530 a răspuns:

Cu mk.in pasa goala e cel mai bine si toata seara o sai ai trb.keamama si pe mine daca faci asta

| DariaSykes explică:

Mersi iacobet

| DariaSykes explică:

La A florile nu-s chiar trandafir is niste flori roz deschise

| inimioaradeciocolata a răspuns:

Hei ai 11 ani eu as ofta pentru varianta A...ai nevoie de culoare si sa fie ceva dragut, copilaresc!happy

| iacobet a răspuns:

Incearca rochia alba cu negru, fara bolero si baleriniwinking app La multi ani!