| AdeCrissuu123 a întrebat:

Cum si unde mi-as putea gasi jumatatea funda

Răspuns Câştigător
| laneandreea a răspuns:

Nu trebuie sa o cauti te gaseste ea pe tine. cel putin asa cred eu.mereu cand ma chinuiam sa imi fac un iubit totul se intorcea in potriva mea. iar atunci cand imi pierdeam speranta aparea de unde nu m-am asteptat si nu mi s-a intamplat doar o data. Si acum vad ca nu mi se mai intoarce norocu, mai ale ca stau cu gandu sa gasesc pe cineva. asa ca pierdeti speranta, nu te mai gandi asa mult la iubire si va apare de unde nu te astepti. SUCCES! happy

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Oriunde.Poate trece pe langa tine pe strada si tu nu stii.

| RAY a răspuns:

Astea cu asteapta sunt tampeni, vorbeste cu baieti din jurul tau si vezi pe care il placi simplu

| minrest a răspuns:

Nu ai nici o jumatate, stai linistit. Astea sunt povesti. Unde iti gasesti femeie intrebi? Pe la facultate, sau printre cunostintele prietenilor tai.

| R0R0 a răspuns:

Las-o pe ea sa te gaseascawinking

| peperonies a răspuns:

Eu nu mai cred in chestii din astea.

| Jessica007 a răspuns:

Cum? Asa bine si frumos. Unde? Oriunde.Va aparea cand te astepti mai putin.

| AdeCrissuu123 explică:

In primul rand sunt fata si era doar o expresie cu jumatatea minrest