| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietii iubesc fetele slabe?

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Cine zice? mie imi plac mai durdulii laughingnici ffoarte, intelegi tu... putin peste medie big grin

46 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca intrebarea ar trebui sa fie,, de ce sunt baietii atrasi de fetele slabe?'' Ca de la a fi atras fizic pana la a iubi e diferenta mare.Si cand e vb de iubire cred ca accepti persoana cu defectele si calitatile ei. Un baiat poate fi atras fizic de o fata slaba sau grasa si dupa 2-3 intalniri isi da seama ca nu e dragoste sau iubire, pur si simplu a fost atractie fizica si gata. Conteaza imbracamintea, felul de a te misca, felul de a zambi, privirea.Asa ca slaba sau grasa daca stii cum sa te faci atragatoare nu ai cum sa dai gres. Aveti incredere in voi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu nu cred ca ei iubec fetele slabe eu sunt slaba sh vreau sa ma ingras dar nu pot eu sunt tip clepsidra... dar sunt slabutza mai sus de talie si nu e bine adica...nu pot avea nici sanii extravaganti sau fundul dar sanii mei sunt destul de mari pentru corp da totusi am o prietena care e grasa si? nu-mi pasa e super de treaba sh e fromoasa plus ca fratele ei e iubitul meu da totusi nu as vrea sa ne despartim pentru ca dea sunt fetitze de aste cu sanii mari fara solduri sh fund bombat ca o minge de discoteca el spune ca ma iubi da mi-e teama ca asta doar momentan

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deoarece fetele slabe, sunt cele mai frumoase fetite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Li-se par mai atragatoare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu toti iubesc fetele slabe deoinde de gustul omului.eu prefer sa fiu mai slaba totusi e mai elegant si dragut.fiecare cum iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ce baieti iubesc fete frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele slabe au mai mult avantaj in viata, si eu sunt slaba, cu parul lung, dar imi doresc sa ma mai ingras putin happy,winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baietii iubesc si fetele mai grasutze, petru ca si ele sunt ft frumoase, depinde cum sunt imbracate, machiaj...etcNu este adevarat ca cele slabe sunt cele mai super eu sunt grasutza si am succes la baieti, adica trebuie sa fii tu insutzi si sa nu te complexezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca le place să facă sex cu ele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca le place să facă sex cu ele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca le place să facă sex cu ele.
Mie îmi place să văd fete dezbrăcate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai saraca, prietenele si-ar dorii sa aiba un corp ca al tau (trebuia sa mentionezi)da' tu nu esti multumita de tine...sad oh go on
Gusturile nu se discuta!
Intr-adevar este mai sanatos sa fi slaba, pentru ca asa este..."esti ceea ce mananci" da' nu sa slabesti din cauza ca esti tu complexata de cum arati. Sunt de parere ca mai intai trebuie sa fi multumita de ceea ce esti si pe urma sa iei o decizie sa faci ceva in legatura cu asta. Sa ajungi la greutatea normala, pe care trebuie sa o ai. Daca-ti plangi de mila nu ajungi nicaieri.
Fiecare are o parere al lui, fiecare dintre noi avem gusturile noastre.
Tot ceea ce trebuie sa faci este sa ai incredere in tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana la urma baietii au gusturi diferite... unii prefere fetele slabe ca au cu ce sa se laude dar altii fetele mai grase ca sa aiba pe ce pune mana

| Michelleexds a răspuns:

Im...depinde de gusturile fiecaruia.eu sunt slaba.si nu cred ca asta e un avantaj.am incercat sa ma ingras dar nu pot.asa sunt eu! Fiecare persoana e speciala.fie ca e grasa fie ca e slabatongue

| mddiamant a răspuns:

K sunt mai sexi decat cele grase sh pot purta rochi de seara fata de grase...

| nika_6816 a răspuns:

Ndaaa...si eu din pacate sunt foarte slabasad la picioare in special si chiar mi-as dori enorm s mai adaug citeva kg dar nicidecum nu pot...chiar invidiez fetele mai grasutze!

| carmencita96 a răspuns:

Eu sunt putin plinuta dar nu ma deranjeaza foarme mult.Fiecare cu gusturile lui.