| anonim_4396 a întrebat:

De ce, uneori, fetele nu se uita la baietii care le iubesc?

19 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

pentru ca nu ii vad (in ciuda faptului ca acei baietii se afla cam tot timpul in fata lor sau langa ele)... sau nu vad ca sunt iubite... sunt prea ocupate sa caute dragostea... sad but true!

| kh1ss a răspuns:

Pentru ca trebuie sa piarda... trebuie sa sufere putin inainte... ca sa poata sa aprecieze o persoanawinking

| crisa a răspuns:

Poate pentru ca iubesc pe altcineva.
Poate pentru ca ii vad doar ca pe niste prieteni.
Poate pentru ca baietii aia nu stiu sa-si arate iubirea.
Poate pentru ca nu sunt genul lor de iubiti.
Sau poate pentru ca, pur si simplu, doresc doar o prietenie durabila, si nu o relatie scurta...winking

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Pt ca fetelor nu le place sa stea cu un baiat fata de care nu au sentimente. Poate ca ele iubesc pe altcineva, au alte preocupari, nu-si pierd timpul cu baieti neinteresanti

| simona24 a răspuns:

Dragostea se castiga nu se impune!

| simona24 a răspuns:

Este normal daca iubirea nu este reciproca!

| Selena a răspuns:

Pentru ca stiu ca ii pot avea oricand si nu mai este la fel de interesant pentru ele, acea cursa, lupta pentru ceva ce nu poti sa ai, in general lucrurile care sunt mai greu de avut sunt mai dorite decat cele care stii ca vor fi acolo oricand

| cristina_4459 a răspuns:

Pentru ca si ele la randul lor iubesc pe cineva...

| loredanarotariu a răspuns:

Pen`ca nu le place da` ei?

| Annitu a răspuns:

Pt ca-s urati...CRED...parerea mea:X

| kaleb2006 a răspuns:

pentru ca se nimeresc sa nu aiba finante

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Totusi, raspunsul lui kaleb2006 ramane cel mai bun.

| Mo a răspuns:

pot exista un milion de motive

| yanny`s a răspuns:

Eu te iubesc pe tine, tu pe x, x pe y...Si tot asa.Asta e viatahappy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crezi k o sa-ti raspunda cineva sincer?

| bOom a răspuns:

Stiu eu... ori il iubeste pe altcineva... ori e ca mine
cînd are prieten nu-i pasa de al... iar cind pleaca...

| monika_9877 a răspuns:

Poate pentru ca :

-iubesc pe altcineva.

-ii vad doar ca pe niste prieteni.

-baietii aia nu stiu sa-si arate iubirea.

- nu sunt genul lor de iubiti.

- pur si simplu, doresc doar o prietenie mai lunga, si nu o relatie scurta.

| florentina94 a răspuns:

poate ca le place de alt baiat...sau poate pur si simplu nu realizeaza