| pisy20 a întrebat:

De ce fetele iubesc baietii smecheri?

13 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Pentru ca cei inteligenti sunt greu accesibili.Astia "smecheri" ii gasesti la toate colturile, sunt prostuti si ii fraieresti repede...

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Cine vrea un căţeluş care să'i faca toate poftele? La început e drăguţ dar după un timp bănuiesc că e enervant. Avem nevoie de cineva care sa nu fie de acord cu noi tot timpul, de cineva care sa ne facă să încercăm in fiecare zi să'l vrem aproape de noi...şi nu i'aş numi tocmai şmecheraşi.

| MenInShadow a răspuns:

Nu toate. Mai mult cele care sunt "slabe"... am folosit cuv ala ca nu am stiut altutongue Adica se lasa vrajite de orice cuv pe care-l spune respectivu, chiar daca ele stiu ca e un golan, un jmecherash dinasta, coate goale, care vrea sa profite de ea putin, si totusi se lasa vrajite.
Bine, nu in toate cazurile jmecherasii astia sunt cum am precizat mai sustongue

| MuJaRdIn a răspuns:

Depinde ce inteleg unele fete prin smecherhappy( nu vreau sa jignesc pe nimeni) dar daca aceste gen de fete iubeste un baiat pentru ca are bani haine masini sau mai stiu eu ce, ori stie sa bata binehappyasta nu se mai cheama iubire! a iubi pe cineva inseamna sa iti gasesti fericirea ta in fericirea persoanei iubite!

| darrio2007 a răspuns:

Esti sigura ca ii iubesc? Intreaba-le si ai sa vezi ca nici ele nu stiu prea bine de ce stau cu ei.

| UbexFlo a răspuns:

Pentru ca sunt in siguranta cu ei happy
Dar habar nu au ca sunt intr-un FOARTE mare pericol straight face
Eu mi-am asumat riscul laughing

| UbexFlo a răspuns:

@psiHopixia Daca am un prieten"smecher"care s-a lasat de sportul asta pentru minenu inseamna ca eu sunt o curva.A fost primul si ultimul in viata mea asa ca controleaza-ti cuvintele.As vrea oricand sa se apuce de toate golanelile de dinainte.Nu toate fetele care au iubiti smecheri sunt curve si nu toti baietii smecheri sunt prosti. Daca ar fi prosti nu ar mai avea tot ce isi doresc asa ca tineti-va draq gurile daca nu stiti ce vorbiti>Dragostea nu tine cont de anturaje x-(

| UbexFlo a răspuns:

Si inca ceva...Nu doar fetele slabe "trag"la baietii smecheriwinking

| DianaScorpio a răspuns:

De unde ai tras tu concluzia ca fetele iubesc baietii smecheri? Exista n feluri de oameni pe pamantul asta, adica o gramada de feluri atat de fete, cat si de baieti. Nu mai generaliza, nu tuturor fetelor le plac genul acela de baieti.

| BBEgirl a răspuns:

Ca sa se dea ele mari ca vai draga ia uite cu cine stau eu...si cand colo ei vreo altceva de la ele.

| psiHopixia a răspuns:

Gresit! Fetele care au ca iubiti baieti smecheri sunt curvele ( daca imi suspenda contul asta e, fac altul.dar e un subiect delicat pentru mine pentru ca am prietene de genu in lupt sa le fac cum trebuie) Cand mai ai o astfel de intrebare.GANDESTE inainte sa o postezi big grin pentru ca vorbesti numai tampenii! Sunt fel si fel de fete si de baieti. De exemplu o rocketita nu o s'o vezi veci cu unu chel, cu 4, 5 kg de aur la gat si cu masina din aia smechera.rockerii au alte principii,pitzipoancele alte principii si fiecare categorie de om are alt principiu dupa care se ghideaza. uneori asta poate atrage pseudonime gen curva,pitzi,cocalar, afemeiat etc. Eu nu iubesc baietii smecheritongue mie imi plac tipii linistiti, calmi si nu cei cu muschi si bani etc.tongue prefer sa fiu singura decat unul dintre aia :-& tongue Pa pahappy

| lowraider26 a răspuns:

Baietii smecheri sunt cam pampalai daca ma intrebi pe mine se dau ei mari si tari dar daca te pui cu ei nu mai sunt atat de duri asa e in multe cazuri unii sunt periculosi daca sunt la facultate dar daca te crezi in stare praf ii faci nu toate fetele se indragostesc asa aiurea iar baietii smechieri sunt magneti pentru fetele slabe si aici ma referla cele care se indragostesc usor straight face mai bine e cu un tip simpatic si iubaret dar care sa te poata proteja si tu pe elwinking happy

| adrian_8167 a răspuns:

De ce rasare luna pe cer?