| Etro a întrebat:

De ce bărbații sunt violenți și geloși in general?

43 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.
Dar ce se intampla atunci cand mai multi aleg aceeasi fata?
Nu neaparat cu dorinta de ceva serios, ci cu dorinta de a o bifa.
Din aia, tot ea trebuie sa aleaga pe cineva rolling on the floor

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

La partea asta ma refeream ca ar fi o idee de dat link: "Cei care generalizeaza, totusi, a fost dovedit stiintific ca nu au un IQ mai mare de 50."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru OldSoul):

Păi nici atunci nu e alegerea ei laughing
Doar cedează acelui tip care are ce trebuie la el. Ai putea zice că e alegerea tipei sa fie singura spre exemplu, dar nici atunci nu se aplica pentru că dacă ar da de bărbatul perfect, garantat s-ar răzgândi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Eu vazusem insulta dar nu era despre generalizare, cauta "rekturi pentru tocilari" sigur vei gasi si link.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

"Rekturi pentru tocilari" e o cautare care din start descalifica validitatea oricarui rezultat. Credeam si eu ca discutam de chestii serioase...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Eu? Serios? Acu cand sunt in depresso? No way laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pot discuta neseriozitati apropos de IQ. Bascalie cit cuprinde, de acord, dar cand vad IQ intr-o fraza ma gindesc doar la chestii serioase. Am inceput sa imbatrinesc, ***...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Pai asta e si idea, fac sa para serios, si apoi fac misto. Daca nu fac bait nu raspunde nimeni la comment si e useless.

| Ely1234567 a răspuns:

Ori cât de gelos ar fi un bărbat nu înseamnă să lovească o femeie este adevărat ca di femeile mai greșesc nu toate. Și nu toti bărbați lovesc femeile

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru mgtow):

Da, contează. happy
Am vrut să văd cât ești de educat. Masculinitatea nu se măsoară în pumni sau palme aplicate partenerei.

| mgtow a răspuns (pentru floresdemayo):

Evit relatiile... nu imi inspira incredere nici stabilitate. Asta inseamna ca sant un tip de treaba care are sex doar la ocazie, cand vreau

| mgtow a răspuns:

Ca sa atraga femeile, la barbati seriosi nu se duc, femeile au fost atrase de indivizi cu forta in ei care comanda nu prin injuraturi adresate direct dar cu alte chestii care in loc sa le faca sa se simta prost le incanta.

| MihaelaDart a răspuns:

Nu toti barbatii au acest comportament.