| xt9000 a întrebat:

Eu am o problema cu tatal meu.cand calculatorul nu merge el da vina pe si mi zice ca il umplu numa cu prosti.problema e ca el are 240g memorie si tot ce am eu pe el este counter strike si gta san andreas multiplayer.calculatorul s-a stricat si mi-a luat un laptop.si nu ii mergea internetu si mai avea putin sa il izbeasca de pamant.nu stiu ce sa fac ca daca ii zic o sa urle la mine si tot pe mine o sa dea vina

Răspuns Câştigător
| AdyutzZz a răspuns:

Poate ai full temporary files daca ai numa 3 jocuri si ii full...intrii in C,documents and settings,numele calculatorului tau si de sus de la tools dai folder options,la view si show hidden files apoi dai ok intrii in local settings si in temp si stergi tot, daca am inteles eu bine(nu ai scris foarte clar, ca leai scris alandala)stai linistit ca asa face si taicameo, asa is ei...si si pe mine asa ma enerveazaaa!

3 răspunsuri:
| andrey843 a răspuns:

Ar trebui sa te duci si sa incerci sa il convingi ca daca da vina pe tine nu o sa se repare nimic.

| Lex169 a răspuns:

Asa e si fratemeu.

| eXtream46 a răspuns:

Pai nu te juca de loc pe el sau daca te joci ascunde si u undeva un folder in care sa bg jocuri si ii zici ca nu ai fc nimic (adica eu nu as face asta da asi sugera) deci funda?