| Axy0212 a întrebat:

Heey, TPU... E Revelionul si il petrec pentru prima oara acasa. Mai sunt cu o fata si nu avem ce sa facem. Idei?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Texas Chainsaw 3D – Masacrul din Texas 3D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand ma plictisesc, iau o papiota cu ata si o fac ghem. Apoi, cu ghemul fac o panza de paianjen.Iau 4 bete, le prind fac niste suporturi legate pe bete, si tot lucrez.Si imi iese o panza, care, pana sa se destrame si sa se distruga, tine cam 10 zile.

| Lolităăăă a răspuns:

Oare ce sa faci cu o fata> dragoste o.o

| SweetChild1 a răspuns:

Uitați-vă la filme. De groază: Drag me to hell; De dramă: Notebook, Forrest Gump; De comedie: Ice ventura. Jucați-vă jocuri sau povestiți ceva amuzant ce vi sa întâmplat.

| AnaSuricata a răspuns:

Asculta muzica, dnsati pe melodii vioi, in niciun caz pe laptop, puteti sa va uitati la un film..creeaza lucruri misto.

| lorypoly a răspuns:

Ati putea sa va impletiti parul intre voi, sa vorbiti despre baieti, sa va uitati la un film, etc

| Kinezuul a răspuns:

Lasa ca si eu l-am petrecut acasa.a fost cel mai plictisitor revelion posibil din toate punctele de vedere

| ADR111 a răspuns:

Uitativa la un film ceva, faceti ceva in asa fel sa va distrati si daca ai ganduri mari cu ea ai grija la protectie! Bafta.

| Axy0212 explică:

Nu pe calculator, telefon sau tableta...
Distractii in afara tehnologiei...