| Danielaaa22 a întrebat:

Hei, TPU. am o intrebare! Este cineva de aici care are nevoie sau cunoaste pe cineva care are nevoie de un om la munca in afara, la vara? Nu vreau anunturi false de pe inernet... majoritatea sunt teapa!

2 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

Nu as vrea sa te dezamagesc dar s au cam strict treburile si prin tarile din Europa precum: Spania-Italia-Franta-Anglia in Germania se aude ca inca merge binisor dar acolo trebuie contract s au sa incerci cu o agentie ceva big grin

| ionut234bos a răspuns:

In majoritate toti oameni ar avea nevoie de un job dar eu te sfatuiesc ca cand te mai uiti pe net sa ii suni pe acei oameni si sa va ntalniti daca u merge si ti-a dat teapa suni politia(112)