| Danna28 a întrebat:

Hei! Vi s-a întâmplat să aveți mama profesoară și să vă spună colegii sau alți elevi ca ce bună e mama ta sau alte chestii mai urâte? Ca tot începe școala în puțin timp, cum credeți ca trebuie sa se imbrace o profesoară să nu fie considerată provocatoare? Și credeți ca la mama hainele sunt problema? Oare sa-i zic ce zic unii elevi despre ea?

56 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Zi-i și o sa vina și mai sexy laughing

| Danna28 explică (pentru Catrice):

De ce sa facă asta?

| Catrice a răspuns (pentru Danna28):

N-o sa se oprească pentru ca asa ii vrei tu. E mare, e conștientă de ce se zice în jurul ei, dacă arata bine de ce nu.

| Danna28 explică (pentru Catrice):

De unde știi ca știe ce se zice în jurul ei?

| Catrice a răspuns (pentru Danna28):

Doar n-o fi proasta...

| Danna28 explică (pentru Catrice):

Eu te întreb de unde sa știe ca zic elevii ca e buna...

| Catrice a răspuns (pentru Danna28):

Crede-mă ca profesorii știu ce se zice despre ei și nu numai prin școală.

| Danna28 explică (pentru Catrice):

Pai și ce părerea are despre asta? Când aude?

| Catrice a răspuns (pentru Danna28):

Pai de unde sa știu eu ce crede mă-ta laughing hai ca asta-i bună.

| Danna28 explică (pentru Catrice):

Iti ceream o părere, nu trebuie sa răspunzi urat.

| Catrice a răspuns (pentru Danna28):

Da nu ți-am răspuns deloc urat, ți-am zis adevărul. Tu știi ce fel de om e ai ce ar crede. Poate ii place sa fie complimentata, poate își cauta amanthee hee

| Danna28 explică (pentru Catrice):

Nu are de ce sa-si caute are soț acasă care este destul de gelos, ii place sa arate bine.

| Danna28 explică:

De ce crezi asta? Mi se pare grav ce zici...

| Danna28 explică:

Ce inseamna mult peste nivelul de a sta în fata elevilor? Crezi ca vrea o relație cu vreun coleg?

| RobertMoon a răspuns:

Daca nu ne dai o poza nu ne putem face o părere. Am și eu mama profesoară și se îmbracă decent, adică fără rochii super scurte sau bluze decoltate. Daca mama ta se îmbracă provocator înseamnă că e genul care cere atenție de la bărbați fără supărare, alt motiv nu vad daca zici că vine așa la școală.

| Danna28 explică (pentru RobertMoon):

Am zis eu ca se imbraca provocator? Mama ta nu poarta pantaloni de costum strâmți? Și rochiile cât de lungi sunt? Și ce varsta are dacă nu te superi?

| Danna28 explică:

Înțeleg cât de cât, pai și ce crezi sa-i spun ce zic alți elevi despre ea? Care este rezolvarea sa nu m.ai zică mie alții ca e buna?

| Danna28 explică:

Pai și de ce vrea sa o vadă colegii ei barbati, daca ea este căsătorită? Aici nu prea înțeleg...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Profesoara se îmbracă frumos pentru ceilalți profesori bărbați cu care stă în pauze în cancelarie.''

Orice om se imbraca in primul rand sa se simta el bine in pielea lui.
E aberant sa gandesti ca toti sunt ca tine si cred ca femeile graviteaza in jurul plii
Oricum arati ca femeie atragi, nu e nevoie de efort suplimentar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Danna28):

Nu te lua dupa qweasz, are o gandire primitiva.

| Danna28 explică (pentru anonim_4396):

Dumneavoastră...ce părere aveți?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paranoia, tataie.

| Danna28 explică (pentru anonim_4396):

Si părerea dumneavoastră?

| HelpingHands a răspuns:

În primul rând, dacă mămica ta este frumoasă și se îmbracă provocator, atunci ar trebui să se gândească la acei copiii ca la propriul său copil. De ce s-ar îmbrăca provocator față de el? E normal așa ceva? Un educator e ca un părinte. Dacă nu face nimic să fie provocatoare și doar are un chip frumos, fără să i se vadă formele, atunci problema e la copiii, că se gândesc la prostii! Recomand să nu se rujeze, să nu se fardeze... să se comporte ca o mămică care stă acasă cu copilul! La școală nu te duci din cauza atracției sexuale... ci că vrei să înveți de la un profesor cu suflet bun, cu suflet de părinte.

| Danna28 explică (pentru HelpingHands):

E greu sa nu ti se vadă formele cand porti costume cu pantaloni strâmți...

| HelpingHands a răspuns (pentru Danna28):

Pai vezi... Problema e și la ea, e și la copiii. Explică-i că aceștia au minți murdare și că ar putea să nu le mai dea apă la moară îmbrăcându-se cât mai simplu!

| Danna28 explică (pentru HelpingHands):

Pai ce vine are ea? Dacă trebuie sa se imbrace elegant, office.

| geoconda a răspuns:

Nu, nu știu cum e. Dar tu nu ar trebui sa îi bagi în seamă. Crede-ma, fiecare e cu interesul lui. Iar după îmbrăcăminte, nu contează. E femeie în toată firea, ce provovare?

| Danna28 explică (pentru geoconda):

Pai unii zic ca hainele te fac provocatoare

| geoconda a răspuns (pentru Danna28):

E profesoara, învățătoare ce o fi... are dreptul sa se îmbrace cum dorește atâta timp cât a învățat carte la viata ei ca să ajungă acolo unde este. Bine, nici sa vina în chiloți la școala