| anonim_4396 a întrebat:

love struck! De curand am fost in Daneti la niste rude :p Eu nu le mai vazusem niciodata iar mama si unchii mei de vreo 20 de ani straight face Acolo am facut cunostinta cu cateva verisoare de gradul 2 foarte dragute love struck Una dintre ele e chiar de varsta cu mine, poate doar cu 3-4 luni mai mica happy Am prins un drag de ea puppy dog eyes Mai ales ca ei acolo nu au conditii nici macar decente straight face Nu au curent, apa sau gaze si sunt amarati sad Imi pare ft rau de ei sad! Revenind, fata respectiva are un frate la liceu in alt oras si am numarul lui happy As vrea ca dupa ce intram in vacanta, sa-l contactez pe acest verisor si sa-l rog s-o aduca pe fata aceea la Bucuresti sau intr-un loc de unde as putea sa o iau big grin Vreau s-o aduc aici, in Bucuresti, si sa ii cumpar cateva chestii, sa ii arat locurile de pe aici si mai multe happy Intrebarea este, de fapt : Ce activitati am putea face? Unde as putea-o duce big grin? Funda la primul si restul` vot love struck! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| summertime a răspuns:

Mergeti prin cateva mall-uri.Nu e neaparat ca daca intri in mol sa cumperi tot ce vezi pe acolo.Mergeti la un restaurant/cafenea si luati-va cate un suc si mai vorbiti.Plimbati-va prin parc, arata-i locurile interesante din oras. Puteti merge si intr-un parc de distractii.Cand veniti acasa stati intrati pe net si jucati-va,arata-i chestii care crezi ca sunt amuzante,intrati pe youtube, ascultati muzica. Daca vrei, o poti prezenta si prietenilor tai. Distractie placuta!:*

7 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Pai. ai putea sa o prezinti prietenilor tai, sa mergeti la cumparaturi. nu stiu, puteti sa faceti o gramada de lucruri!

| NikoIsDirectioner a răspuns:

SALZZ ai putea sai povestesti de marile chestii din bucuresthi si cimitiru' bellu palatu' etc. Imi pare tare rau de ea, sunt sigura ca e o fire dulce ca mierea ( adica krek ca si tie) te pup pa, fundita ca am fost prima, scuze te pup dulce pa!

| Anaa_6343 a răspuns:

Ai putea sa-i cumperii lucruri dragute, sa ii arati locurile interesante din capitala.ai putea sa o prezinti prietenilor taii si multe altelee:-x.Bafta:-).

| Diiiia a răspuns:

O poti duce prin mall-uri prin magazine... puteti sa va duce-ti si in parca sa o distrezi si lucruri distractive sa faceti cumparaturi

| Cristinaaaa_8385 a răspuns:

Pai: ati putea iesi prin oras,prin parc, ati putea merge la cumparaturi, sa jucati jocuri.etc

| gusty_6284 a răspuns:

Pai ai putea sa o duci prin parcthinking sa ii areti imprejurimilehappyAdica sa i areti orasul nu chiar tot ca bucurestiul e marehappydar totusi o poti duce la un mall la un filmhappy i prezinti prieteni tai etc. FUNDApuppy dog eyes

| stefanbal1_2572 a răspuns:

Prin parc la mall la cinema la cat de mare e bucurestiul cine naiba nu ar stie unde so duca