| Fetitsa123 a întrebat:

Hi tpu.Deci maine e festivitatea de premiere la scoala dar nu stiu daca sa ma duc.Nu am luat nici un [preimu sau mentiune. Plus ca prietena mea cea mai buna ma tot batut, la cap sa vin iar eu am zis ca poate vin.Nu vreau sa o supar dar nici sa stau acolo ca vin doar cei cu mentiune si premianti iar eu ce fara nimic sa merg.Ce sa fac? Nu as merge dar nas vrea sa o supar pe prietena mea.

2 răspunsuri:
| elenush17 a răspuns:

Daca te-a rugat prietena ta, atunci du-te, chiar daca nu iei nici un un premiu, te bucuri pentru ea, faceti poze si apoi poate mergeti la un suc sau ceva cu colegii! Ar fi frumos

| DeeJay97 a răspuns:

Pai, atata timp cat e festivitatea de premiere, ar trebui sa mergi(probabil esti clasa a 8-a, nu?). Daca esti clasa a 8-a cum presupun eu, ar trebui sa te duci pentru ca s-ar putea sa nu iti mai revezi colegii din generala la liceu.