| dende95 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=LaTJR1tFDAY&feature=relat ed
Am si eu o intrebare: De ce plang cand ascult melodia asta? Adica plang din senin.Desi mama nu e plecata in stainatate, eu sunt acasa.

Răspuns Câştigător
| profudereligie a răspuns:

Pentru că eşti sensibilă şi această melodie te impresionează până la lacrimi. Structura ta culturală este predispusă să reacţioneze la această melodie, după cum pentru unii reacţionează la rugăciunea la biserică, la vreun concert rock sau când urmăresc filmul "Titanic". Toţi suntem în regulă şi asta înseamnă că suntem sentimentali şi prin asta "buni", altruişti, sensibili.

1 răspuns:
| Alina_2804 a răspuns:

Ce bine de tine ca o ai pe mama langa tine, eu sunt plecata de un an de zile si de fiecare cand o ascult nu ma mai pot opri din plans, inseamna ca esti foarte sensibila.pretuieste-o pe mami orice tiar face sau ti-ar spune. ca atunci cand nu o ai langa tine e mult mai rau