| xxWhiteAngelxx a întrebat:

In fiecare zi dimineata cand trebuie sa ma imbrac pentru scoala ma cert cu mama!'
Ea vrea sa port uniforma iar eu am 15 ani!
Nu zic sa merg in fustite mini si bluze in care ti se vede burta dar nici chiar uniforma!
Preferabil ar fi niste jeansi cu o bluza si o festa de blugi pentru niste stil...
Cine e de partea mea sa-mi zica si cine e de partea mamei sa-mi zic!
please

Răspuns Câştigător
| continutfragil a răspuns:

Pai oricum este vacanta.de acum sigur nu te mai pune sa te imbraci cu uniforma. big grin
Si pana incepe iar scoala sunt sigura ca o sa iti vina o idee ca sa o convingi sa te lase sa te imbraci cum vrei.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu it izic sa iti asculti mama pana la 18 ani ea are dreptul autoritar si e normal sa faci ce iti zice apoi de la majorat in sus te imbraci pe placul tau stai afara cat vrei si daca face mofturi tu tipi la ea si faci ce doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii e frica ca daca porti fuste scurte o sa fii violata. La baieti nu e problema cu asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă sa vorbești cu mama ta și sa o faci sa-ți înțeleagă preferințele

Nu prea cred ca e normal sa te cerți cu ea, totuși e mama ta

Putin respect

| NinelGuevara a răspuns:

Si eu am aceeasi problema rolling eyes mereu cand plec de acasa ma cearta pentru ca nu sunt imbracata in uniforma.chiar daca sunt decent...

| PetreConstanta a răspuns:

Eu cred ca esti prea mica inca Asculta pe mama nu-ti vrea raul

| frumu_7039 a răspuns:

Sunt de partea ta si eu fac la fel ca tine mama mereu imi spune sa ma imbrac cum nu vreau si aproape in fiecare zi ne certam

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Stiu ca uniformele sunt naspa in general laughing, dar mi se pare aiurea ca spui "iar eu am 15 ani!". Adica si ce? Daca aveai 14 ai fi purtat uniforma?
Oricum, sunt de acord cu tine. thinking