| Oanny a întrebat:

In noaptea sfanta de Craciun lasa deoparte grijile si supararile. Deschide-ti inima si primeste un strop din binecuvantarea care se revarsa peste lume in aceasta noapte! Craciun >fericit!:*big grin

15 răspunsuri:
| morena a răspuns:

Multumesc, Craciun fericit si tie!happy

| Leon a răspuns:

Craciun fericit!

| beautifulkiss a răspuns:

Buna este foarte frumos ceea ce ai scris.Multumim foarte mult pentru urare si la fel si tie.Craciun fericit si numai bucurii!

| mmary a răspuns:

Craciun fericit si tie >big grin

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Superbe versuri!
Craciun Fericit si tie, draga Oanny.
Sa fi iubita!

O seara placutahappy

| noktambul a răspuns:

Le-am lasat deoparte grijile si supararile. Ele nu ma lasa pe mine!

| pwp a răspuns:

Un An Nou Fericit love struck

| Ciprian a răspuns:

Craciun fericit!

| xlmpq a răspuns:

Craciun fericit si tie happy

| Sab is my name,dude! a răspuns:

Multumim Oanny :*. Craciun fericit si tie alaturi de cei dragi. >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce frumos`! Iti urez de Sfintele Sarbatori de Craciun numai bucurii, sanatate, iubire si liniste sufleteasca :Xlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi tie la fel,laughing) e un dar nespus care aduce fericire si bucurie laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Crăciun magic tuturor! Multă sănătate!

| ZâmβέŤ a răspuns:

Craciun fercit! Sa ai parte de bucurie ai iubire!happy

| Eugenica a răspuns:

Craciun fericit