| greenmoon a întrebat:

Mama-mi zice ca-si ia valiza si pleaca. Ce sa-i urez?

Răspuns Câştigător
| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Bine,iti respect gandirea.Fiecare gandeste in felul sau, sunt de acord.Iti multumesc pentru ca incerci, iar daca nu merge respecta-i dorinta. Spune-i un simplu"la revedere" si gata.Asa o sa simta si ea greseala pe care o face, daca pleaca.

41 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! dar tu ce iti doresti? sa plece ori nu?

| harciog a răspuns:

Intreab-o daca isi ia si mincare la ea.

| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Cum adica pleaca? Deficitiv sau nu? Daca pleaca definitv tu te bucuri?! Nu incerci sa o opresti?! Daca tu crezi ca nu atunci da-i o imbratisare, cativa pupici si spune-i ca o sa iti fie dor de ea.Mie oricum mi se pare putin ciudat ce se intampla.

| greenmoon explică (pentru SingleStarOnTheSky):

Are o criza. M-am saturat... zici ca-i adolescenta.
straight face

| SingleStarOnTheSky a răspuns (pentru greenmoon):

Pai atunci de ce nu incerci sa ii fii alaturi de ea?! Sa o ajuti sa depaseasca criza, sa ii arati cat de mult o iubesti si ca nu trebuie sa plece. Oricum poate ca ea incearca sa atraga atentia asupra ei, pentru ca nu simte destul de multa iubirethinking Incearca!

| greenmoon explică (pentru SingleStarOnTheSky):

Eu cred ca iubire parinte-copil nu exista. Respecta-mi gandirea.
Si mai cred ca vrea sa simta altceva decat iubire, e exasperant.
Voi incerca.

| SingleStarOnTheSky a răspuns (pentru greenmoon):

Bine,iti respect gandirea.Fiecare gandeste in felul sau, sunt de acord.Iti multumesc pentru ca incerci, iar daca nu merge respecta-i dorinta. Spune-i un simplu"la revedere" si gata.Asa o sa simta si ea greseala pe care o face, daca pleaca.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Sanatate si virtute, sa ai bani sa ai ce...bea big grin

| MidnightLady a răspuns:

Armata usoara.

| E?ilia62 a răspuns:

"Drum bun si cale batuta, cin' te prinde sa te... pupe."

| greenmoon explică (pentru E?ilia62):

Corect, desi ar fi avut sanse sa... pentru ca e la menopauza si-i mai belea de ea.

| adelaadelaadela a răspuns:

Drum bun si cale batuta!

| adelaadelaadela a răspuns:

E dar iti dai seama ca glumeste ca si a mea spune la fellaughing :"am sa plec de acasa"... bla bla bla.laughing

| Inovssakura a răspuns:

Drum bun sicale batuta

| abbeydudaa a răspuns:

Z-bye

| Laura a răspuns:

Nu-i mai zice nimic că poate se răzgândește.

| Vulvatron a răspuns:

"Du-te-n p...a mea"

| greenmoon explică (pentru Vulvatron):

Ea pleaca si eu sa o chem? Cica,, du-te-n p...a mea". Nt nt.

| Vulvatron a răspuns (pentru greenmoon):

Atunci poti sa o trimiti in a mea

| Kazimir a răspuns:

Un călduros GTFO.

| greenmoon explică (pentru Kazimir):

Ce inseamna ****?

| Amelya02 a răspuns:

Sa nu-si uite pastilele

| seby4music a răspuns:

Ofera-te sa o ajuti.

| greenmoon explică (pentru seby4music):

E prea simplu.

| seby4music a răspuns (pentru greenmoon):

Atunci impinge-o pe scari.

| greenmoon explică (pentru seby4music):

Nu sunt scari, stau la parter.

| seby4music a răspuns (pentru greenmoon):

Ok,ok ma dau batut.

| SandraMikyZu a răspuns (pentru greenmoon):

Ce nesimtita esti cum sa te comporti asa cu propria mama?

| greenmoon explică (pentru SandraMikyZu):

Cand vei invata a pune virgula, judeca-ma pe mine. Si intr-un mod mai putin necioplit.

| SandraMikyZu a răspuns (pentru greenmoon):

Cineva cu mentalitatea ta nu cred ca e in masura sa critice. Daca ai probleme cu mama ta nu cred ca-i cazul sa faci pe desteapta pe internet.una e sa te plangi si alta e sa faci pe desteapta.

| greenmoon explică (pentru SandraMikyZu):

Vorbesti de mentalitati - am pus doar o intrebare, pe care ar fi trebuit s-o iei ca atare, sau, si mai bine, sa-i vezi adevaratul sens.
Si ce inseamna,, sa te plangi"? Aici se intreaba si raspunde. Unde vezi incercarea de,, a face pe desteapta" pe internet?
Nu tasta in necunostinta de cauza, caci asa putem gandi orice!
Cu ajutorul tau, am inteles inca o data misoginii acum.

| SandraMikyZu a răspuns (pentru greenmoon):

Sincer nici eu nu ma inteleg cu unul dintre parinti dar nu ma pun sa ma laud cu asta pe internet asa ca mai lasa-ma in pace.

| Simbolist a răspuns:

Offff ce trista e viata, si mie imi zice la fel, ca ma lasa, etc.Noroc ca exista cartile, unde ma pot refugia linistit in universul lecturilor.Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drum bun.

| gigite a răspuns:

Sa te ia si pe tine, pentru ca o iubesti prea mult!

| AntoniaOrman a răspuns:

Mama ta:
-Fiica! Imi iau valiza si plec
Tu:
-Trebuia sa faci asta de mai de mult! laughing

| bloonduta a răspuns:

Si mama mea face asa laughing dar eu o las sa vorbeasca... Uneori ma scoate din draci ca tipa aiurea si imi da ordine laughing Cel mai bine este...sa te faci ca ploua laughing eu asa fac si merge

| MissPitica a răspuns:

Daca pleaca incearca sa vb cu ea, nu se gandeste ca are un copil fa-o sa se simta prostwinking

| greenmoon explică (pentru MissPitica):

Numa' gura-i de nebun.

| MissPitica a răspuns (pentru greenmoon):

depinde ce gandeste nebunuwinking

| crisysweet17 a răspuns:

Zii:daca pleci ce o sa rezolvi? cum ramane cu mine si din astea.o sa vezi ca o sa se razgandeasca

| greenmoon explică (pentru crisysweet17):

Piua, piua, dadui fundita!hee hee