| alinosh a întrebat:

Pentru cei care au incercat... o chestie gen friends with benefits sau amici speciali intre doi prieteni buni cum merge? tin sa precizez ca suntem amandoi majori si amandoi de acord cu asta...

Răspuns Câştigător
| aria4 a răspuns:

E super ok cat timp nu mai stie nimeni altcineva de chestia asta. daca afla si prieteni comuni incepe sa fie mai ciudat atunci cand iesiti toti, dar daca sunteti prieteni suficient de buni si de destul de mult timp, ar trebui sa fie ok.