Întrebare recomandată | simplej a întrebat:

Sal, sunt fata am 20 de ani si n-am avut niciun prieten. Nu reusesc sa leg nimic cu cei din jur. Nu stiu unde sa cunosc baieti. Nu prea sunt ocazii. La facultate nu prea sunt baieti sau sunt deja in relatii. De ce toata lumea e deja in relatii la varsta asta? Chiar e prea tarziu la varsta asta sa am si eu un prieten? Ma simt asa de trista ca parca vad ca nu gasesc nici in urmatorii 10 ani. Am impresia ca n-o sa gasesc niciodata. Va rog nu va mai plangeti la 12 ani ca n-ati avut niciun prieten/a. Trist e sa ajungi la 20 de ani si sa nu fi avut niciun prieten/a si sa vezi cu ochii tai cum toata lumea e in relatii, cum unii/unele deja se casatoresc sau au o relatie frumoasa de cativa ani si tu esti vesnic singur/a si cum tot mai mult te inchizi in tine!

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Ce spui tu nu e trist. Trist este sa fii insarcinata la 14 ani. Si mai trist este sa avortezi. Trist este sa te mariti la 18-20 ani si sa divortezi peste 4-5 ani din "nepotrivire de caracter". Trist este sa te 'consumi' de tanara prin baruri si petreceri, sa ajungi la 25 de ani sa ai pielea mai batrana cu 20 de ani, cu riduri si pete pe ea, sa nu te recunoasca nimeni decat cand esti fardata...
Fii atenta la oamenii din jur. Mai ales cand esti intr-o biblioteca, intr-o librarie sau in alt loc in care pasesti cu placere. Acolo ai sansa sa gasesti nu doar un baiat, dar unul care se poate sa se potriveasca cel mai bine cu tine. Nu cauta baieti in cluburi sau discoteci, unde toata lumea iese pentru agatat si relatiile rezultate sunt in 99% din cazuri dezastruoase.

54 răspunsuri:
| Gusatu_Marinan_Cezar_1985 a răspuns:

Sunt marian si imi caut jumatatea sunati-ma nr 0762365598

| Ungheanu_Alex_1990 a răspuns:

Buna vrei sa ne cunoastem daca vrei nr meu e 0763162452

| Bogdan_Bogdi_1993 a răspuns:

Buna sut sigur si am 21 de ani si as vrea sa ne cunostem

| pamduriii a răspuns:

Buna ma numesc florian ce zici vrei sa fi iubita mea

| Mandache_Lucian_1980 a răspuns:

Caut fata care isi doreste sa isi intemwieze o familie eu am 37 doresc sa cunosc si sa ne cunoastem 0034672903851

| Bratu_Ionut_Marcel_1999 a răspuns:

Buna Vreau sa ne cunoastem

| Cristy_Cristy_1995 a răspuns:

Bună ce faci

| Florin_Bococi_1989 a răspuns:

Nu mai fi tristă ca eu sunt singur de 5 ani si acum imi caut si eu jumătatea dar vad ca nu o gasesc. Dacă este vreo fata interesată de o relație serioasă poate ca sa contacteze la nr de tel 0762653685 si voi răspunde

| Popa_Bogdan_Marian_1999 a răspuns:

Interesant si foarte adevarat

| Stelistul_Cristi_1997 a răspuns:

Caut iubita am 21 de ani nr meu 0754678941 sunt din resita

| Dorindorinel a răspuns:

Ceauu vrei sa ne cunoaștem mai bine drăguță

| Cismaru_Iulian_1994 a răspuns:

Buna frumoaso

| Sivi_Sivy_Sivi_Sivy_1994 a răspuns:

Buna sivy sivi ii aidiul meu

| viovio26 a răspuns:

Daca mai esti interesata de o relatie poti sa ma cauti

| Vasile_Nicu_1992 a răspuns:

Buna daca cauti un baiat atuci hai sa ne cunoastem

| Florin_Alexandru_1998_IqjJ a răspuns:

Lasa.mi nr tau de tel te pup