| Anonymus3000 a întrebat:

Deci nu mai suport am o problema uriasa. sora mea este cea mai mare pacoste, enervanta, copila proasta din lumea(nu mai pot de nervi) ma enerveaza intruna. Nu pot sa fac nimic de ea. Eram azi la calculator linistit si a venit si ea in camera eu i-am zis sa plece ca vroiam sa fiu singur si normal ca nu a plecat. Alte dati cand nu ii spuneam sa plece pleca de buna voie. Dupa aia am plecat in cealalta camera sa ma uit la tv. Normal ca a venit si ea. M-am dus afara a venit si ea. Eu i-am zis ca vreau sa fiu singur ea dea dracu face pe dos. Eu eram nervos i-a vine sa imi face poze eu zic sa termine. Ea face si mai multe. DECI E CEA MAI MARE PACOSTE JUR. Si sunt multe de spus. Face mereu opusu l-a ce spun eu numai ca sa ma enerveze. Pana intr-o zi cand m-am enervat si am aruncat cu sticla de apa in ea si am nimerit-o in picior. Apoi a inceput sa urle si a venit si maicamea si taicamiu si eu le-am explicat da daca aia e mai mica normal ca o cred pe ea. Pe mine nici nu au vrut sa ma asculte si m-au pedepsit. Zic de mine ca sunt nebun. Deci numai suport e cea mai enervanta fiinta din lume... Ce sa fac? Nu mai suport? Imi vine pur si simplu sa o omor.

36 răspunsuri:
| AixeE a răspuns:

Si eu sunt la fel doar ca la mine eu am o sora mai mare si ca sa ma enerveze canta si polueaza fonic plus ca eu daca ma mai enervez mult fac ulcer si nu stiu ce sa faci sa te duci la parintii tai si sa vorbesti cu ei sa no lasi sa vina pe acolo numai voi 3(tu, mama si tata) si sa le spui ca nu te lasa in pace si sa vorbeasca cu ea. Sper sa te ajute!

| Maria_Chiticaru_1983 a răspuns:

Stiu cum te simti frate

| XD_Dragoș_1994 a răspuns:

Arunc o frate pe geam si gata cu pacostea de sora ta.