| Anonymus3000 a întrebat:

Maine de revelion taicamiu este la munca si eu o sa fiu acasa cu maicamea si sora mea mai mica. Aveti idei de jocuri sau activitati care le-am putea face maine seara? Dau funda la cele mai bune sugestii

Răspuns Câştigător
| anaid6 a răspuns:

Puteti juca ceva gen:Nu te supara frate,Mesterul Manole,dar puteti sa leneviti uitandu-va la televizor,iar la miezul noptii deschideti sampanie si apoi va puteti oferi mici cadouri cumparate sau mai bine facute de voi(felicitari, desene, texte, basme, poe-
zii). Sper ca ti-am fost de folos.Eu nu cer ca altii funda, doresc doar sa dau sfaturi folositoare. Daca tu consideri ca ti-am fost de folos da-mi funda.

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sah
Carti
Table
Baba oarba

| Juleuuss a răspuns:

Jocuri video, origami, puteți pregăti o gustărică, puteți asculta muzică.