| anonim_4396 a întrebat:

am 13 ani și vreau sa cuceresc o fata de la mine din clasa. Cum sa fac sa fie a mea? Funda happy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 13 ani nu ai nici cu ce sa cuceresti si nici cum sa impresionezi, fiind inca un copil.
Dar poti sa-i vorbesti fetii, sa-i spui ca-ti place de ea si sa o intrebi daca vrea sa fie prietena ta.

| Andreea0512 a răspuns:

Ca să o cucerești,trebuie să petreci mai mult timp cu ea,adică să vă cunoașteți mai bine,să socializați,să-i demonstrezi fetei că poate avea încredere în tine și că poate să-ți spună orice. După o perioadă de timp,o poți invita să vă plimbați prin oraș,poate la mall,la un film,ș.a.m.d. însă în perioada asta,dacă observi schimbări din partea ei,adică dacă începe să te privească, dacă încearcă să fie cât mai aproape de tine, sau chiar să te alinte, atunci poți să-i mărturisești ce simți pentru ea, și cine știe ce va ieși! Baftă happy

| prettywomen a răspuns:

Nu ai cum sa fie a ta la 13 ani, poti sa o cuceresti sa o ajuti sa-i ei apararea sa mergi cu ea acasa

| Drăgoi_Mario_1994 a răspuns:

Pai intra in vorba cu ea pe whattsapp sau Messenger și fii subtil, fă-i complimente și de-astea