| someone982398 a întrebat:

Am 12 ani si vreau sa cuceresc o fata de la mine din clasa
cum sa o cuceresc?

12 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Praf și pulbere se va alege de țara asta, datorită unor copii ca tine.
Vezi-ți copile de școală!

| shadow222 a răspuns (pentru Azµre):

Bun raspuns meriti funda, si ai o mare dreptate

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru Azµre):

Dar ce pornit esti azi! laughing

| ofata12 a răspuns (pentru Azµre):

laughing)) bravo.ff bun raspuns

| Caprio a răspuns (pentru Azµre):

Ba frate sincer noi la 12 ani eram cu gandu sa trecem clasa rolling on the floor

| Manuellllaa a răspuns:

Cucereste cartea de matematica.

| M4SOnIC a răspuns:

I`i arati cucu! rolling on the floor glumeam
comportate frumos cu ea, fa-i complimente da asa mai pe etc...sau daca nu te duci la ea si spui tot ce simti si ai pe suflet.

| IMS a răspuns:

Cumpara-i o punga de bomboane!laughing

| Đεмоη a răspuns:

Hai fi serios happy Lasa iubirea pentru mai tarziu.Simte copilaria!

| DontDifferent a răspuns:

Esti prea mic sseriios
Azure are dreptate serios eu il cunosc foarte bine si el este expert in dragoste si sex pentru. inceput nu incerca sa o cuceresti ia-o cu incetu cunoasteo si nu asculta de altii

| Lixuu a răspuns:

Buna!
Acorda-i multa atentie, dar totusi, nu fi prea obsedat deoarece pana la urma se va satura de tine. Eu zic ca cel mai simplu ar fi daca o faci sa rada! spune-i bancuri, glume, tot ce-ti trece prin cap si ti se pare amuzant!

P.S: eu sunt fata, de aceea stiu ca fetele sunt atrase de baietii amuzanti, sau de cei inteligenti.
Multa bafta! :*

| DoctorIlarie a răspuns:

Buna ziua/seara
Primul Pas : Cred ca ar trebui sa ai note mari, pentru varsta ta conteaza sa fii inteligent pentru a fii placut de fete, nu sa fii golan / drogat etc...
2) Incearca sa nu vorbesti vulgar (cel putin de fata cu ea)
3) Petreceti mult timp cu ea, mergeti la un suc / mcdonalds etc... P.S : Plateste tu big grin