| IerurașDeCiocolataAlba a întrebat:

Am o mare problema. Sa va explic...
Azi cam pe la ora 17:00 m-a pus mama sa aranjez niste lucruri in masina, desigur ca le-am aranjat... Nu e asta problema. Adevarata problema e ca din lipsa de ocupatie a vazut o pata pe plafonul masinii si am zis sa o curat cu o carpa si cu o anumita solutie, ma rog am curatat acea pata dar s-a desprins si o mica parte din tatiteria plafonului. Dupa ceva timp a observat tata ca s-a desprins tapiteria plafonului si l-am mintit ca nu am facut eu nimic. Desigur ca dupa ceva timp si-a dat seama si mi-a zis: ca nu e problema asta, problema e ca m-ai mintit. Si acum ma simt prost ca l-am mintit, ce pot face? OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Pai spune-i sincer: imi pare rau ca am mintit, dar mi-era frica sa nu mi-o iau pe coaja!

4 răspunsuri:
| Milliem a răspuns:

De data asta ar trebui sa fii sincer si sa ii spui pur si simplu ca iti ceri scuze ca l-ai mintit si ca e bine ca macar a doua oara ai recunoscut

| Violleta2022 a răspuns:

Sa spui adevarul si sa-ti ceri iertare, pentru minciuna!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu mai minti pe viitor

| andreeabobo a răspuns:

Sa vorbesti cu el si sa ii spui ca iti pare rau, ca te-ai panicat si ca nu trebuia sa faci asta dar ai facut-o. Cere-ti scuze!