| IerurașDeCiocolataAlba a întrebat:

Am o problema, mi s-a dezlipit acea panza gri de pe plafonul masinii. Cu ce o pot prinde la loc? Nu vreau sa desfac tot plafonul ca nu am timp! OFER FUNDA!

2 răspunsuri:
| Doja a răspuns:

Ori lipici, ori banda dublu-adeziva. Cu banda dublu-adeziva (Adica scoci cu lipici pe ambele parti) poti rezolva destul de multe intr-o masina.

| IerurașDeCiocolataAlba explică (pentru Doja):

Eu m-am gandit sa injectez cu seringa niste super glue in plafon ca nu a picat tot. Este picat in proportie de 40%. Ce parere ai?

| Doja a răspuns (pentru IerurașDeCiocolataAlba):

Super glue devine casant. si cum masina vibreaza f mult te vei umple de super-glue in cap.

| 07gabriel07 a răspuns:

Asa am patit si eu. Pana la urma am luat plafonul jos am luat spray pentru lipit textile de la tesa si am pus alt material special pentru masini. Pentru moment poti sa il prinzi cu pioneze pana lipesti altul