| Marius19980 a întrebat:

Salut, cum as putea sa lipesc materialul desprins de pe stalpii din spate care sustin plafonul masinii (tin sa precizez ca materialul este separat fata de cel al plafonului)? Ce lipici as putea sa folosesc sau daca cunoasteti o firma care se ocupa cu asa ceva in zona Bucuresti, +\- 10 km, imi puteti recomanda?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca am inteles bine ceea ce cauti, te poti adresa oricarui service din Bucuresti care se ocupa cu infoliere auto si/sau care pun piele in interiorul masinilor, cei care reconditioneaza volane si interioare auto de exemplu!

| norisorulpufos a răspuns:

Deocamdata poti prinde cu cateva bolduri.
Adezivul in general nu e eficient, e un fel de burete intre panza si tapiterie care probabil s-a macinat.