| XsooWhat a întrebat:

Am si eu o micaa intrebare:
-Ce surpriza ii pot face celei mai bune prietene ale mele?

Răspuns Câştigător
| eusunteusituestitu20 a răspuns:

Pai,confectioneaza-i tu ceva.Sau cumparai un medalion, inel, cercei, orice o va bucura.big grin.

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cu ce ocazie? Dacă nu sunt indiscret!

| TheStory a răspuns:

Un medalion sau o bratara.

| JustOneLife a răspuns:

Un ursulet, niste casti (skull candy tongue)..Depinde si de portofellaughing

| Powerups a răspuns:

Buna! Pai : bratara prieteniei, cercei, lantisor cu BFF sau ceva de genul, o bluzita frumoasa care sti ca i-ar place etc. Sper ca ti-am fost de ajutor! Si funda daca vrei happy

| Miky_Miha_1998 a răspuns:

Păi daca este o prietena ta cea mai bună ..atunci o cunosti cel mai bine nu? Ar trebui sa stii ce sa ii cumperi.:*

| Dani_9038 a răspuns:

Un sex oral.