| 123erty1 a întrebat:

doresc să aflu si eu dacă sunt rudă cu verișoara cumnatului meu?(sau ce sunt cu ea) Mersi, dau funda.

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Nu te poti numi ruda, deci... daca inteleg eu bine te bate gandul la o relatie cu respectiva, da-i inainte.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu esti nici un fel de ruda, nici macar prin alianta, poate doar "neam dupa Adam sau Eva".

| Violleta2022 a răspuns:

Nu esti ruda de sange cu rudele cumnatului tau, deci, poti sa te casatoresti cu fata aceea.
Nici macar nu va puteti numii rude, poate ceva verii prin alianta, dar de prea departe.

| T0T a răspuns:

De ce ți-ar păsa de așa ceva, eu de abia îmi cunosc verii mei.

| bebelusitaiaticubomfaieru a răspuns:

Fa test de adn sau de sarcina nu mai stiu cum se numeste exact