| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cat costa insamantarea artficiala? Si unde o pot face? multumesc

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Stiu ca se face cu success, in Timisoara, la clinica Prof. Dr. Ioan Munteanu, pe strada Popa Sapca, dar si in Bucuresti! Success!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu, imi pare rau! Si eu sunt interesata de insamantarea artificiala pentru ca am avut o extrauteria si sunt sanse mari ca urmatoarea sa fie tot o extra! Asta daca nu incerc prin insamantare artificiala! Cel mai bine ar fi sa ceri sfatul unui medic, pentru ca acestia ar trebui sa stie macar un centru unde se face asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu, imi pare rau! Si eu sunt interesata de insamantarea artificiala pentru ca am avut o extrauteria si sunt sanse mari ca urmatoarea sa fie tot o extra! Asta daca nu incerc prin insamantare artificiala! Cel mai bine ar fi sa ceri sfatul unui medic, pentru ca acestia ar trebui sa stie macar un centru unde se face asa ceva.

| kamikaze a răspuns:

Nu prea stiu

| myka_9218 a răspuns:

In primul rand se numeste inseminare dar fi atenta ca nu este acelasi lucru cu cea in vitro, daca ai un doctor si cred ca il ai deja nu te costa mult, iar cea in vitro este mai complicata se face si la giulesti si te costa cam 2000-3000 euro, acum depinde ce ai? Succes